Ювелірна колекція і готельний номер від Мартіна Каца

Що живе в Лос-Анджелесі ювелірний дизайнер Мартін Кац здивував усіх проектом, не цілком відповідним його звичайним роботам.

Творець знаменитого Black Diamond Fantasy Bra спроектував розкішний номер-люкс площею понад 450 квадратних метрів у відреставрованому готелі Towers at The New York Palace. На честь відкриття цього номера Кац також випустив барвисту колекцію прикрас, натхнених Нью-Йорком і архітектурної тематикою.

«У Нью-Йорку немає нічого подібного», - заявив ювелір, розповідаючи про унікальний номер, що розташувався в манхеттенському Мідтауні.

Відомий під назвою Martin Katz Jewel Suite ( «Дорогоцінний сьют Мартіна Каца») номер може похвалитися двоповерхової люстрою «Водоспад діамантів» заввишки більше шести метрів, навколо якої обвивається витончена гвинтові сходи. Крім того, варто відзначити наявність їдальні на 10 чоловік, а також розважального майданчика із справжнім каміном і гідромасажною ванною під відкритим небом. Вітальня, яка перебуває на 53-му поверсі готелю, має в своєму розпорядженні 4, 5-метровими вікнами, з яких відкривається чудовий вид на Крайслер-білдінг і Емпайр-стейт-білдінг.

Практично всі деталі в номері, оформленому в стилі арт-деко, були спроектовані Кацем (який працював спільно з BBG-BBGM, фірмою, що займається архітектурними проектами та оформленням інтер'єрів) і відображають 25-річний творчий шлях знаменитого дизайнера.

Оригінальні предмети декору (у вигляді фотографій, картин та інших творів мистецтва) є відсилання до обраним творам з культових ювелірних колекцій Каца. Так, і купол світильників, і скляна гравюра в круглому вікні є варіації на мотив круглої підвіски, створеної Кацем.

Обертається вітрина з іншими його дорогоцінними прикрасами, багато з яких були позичені клієнтами, змушує зайшов у фойє відвідувача думати, що він виявився на ювелірній виставці. Лейтмотивом в оформленні всього номера стала лаванда, мотив якої зустрічається і в тканинах, і в оформленні стін.

Проводячи невелику екскурсію по номеру, Кац відповідає на питання журналістів про те, чи складно було ювелірному дизайнеру перевтілитися в дизайнера інтер'єрів. «Простіше простого, - відповів Мартін. - Наче оформляти свій власний будинок ».

Вартість ночі в цьому розкішному номері не поступається висоті, на якій розташований люкс імені Каца - 25 тисяч доларів. Правда, в цей цінник входять крім проживання ще й незвичайні бонуси. Наприклад, кожен постоялець отримує в подарунок від Мартіна Каца кільце, а при бажанні - ще й безкоштовну консультацію з ювеліром.

Самих же багатих відвідувачів може зацікавити спеціальна пропозиція Ultimate Proposal за 50 тисяч доларів, в яке входить ніч в дорогоцінному номері, романтичну вечерю на двох і приватна консультація з Кацем з питання виготовлення на замовлення обручки і / або кілець для весільної церемонії.

До урочистого відкриття номера Кац підготував нову колекцію ювелірних прикрас, в яких вгадуються традиційні архітектурні форми, елементи арт-деко і образи, навіяні панорамами Нью-Йорка.

Кац відомий своїми висококласними діамантовими прикрасами, новаторською технікою інкрустації мікро-паве і складовими наборами кілець у вигляді тонких обручів Microband. Кац завжди віддавав перевагу діамантам, проте в останні роки почав використовувати в роботі і різноманітні кольорові дорогоцінні камені, і нова колекція відображає цю тенденцію.

Геній Каца криється в деталях, його авторський почерк - найдрібніша мозаїка самоцвітів із застосуванням техніки мікро-паве і дорогоцінні камені незвичайної форми і огранки.

«В основі мого підходу лежить справжній дизайн, я не ставлю собі запитання складності або вартості втілення ідей. Я стаю дуже виборчим в каменях, з якими я працюю, і ще більш вимогливим, коли доходить до того, як їх застосувати, - зізнається дизайнер. - Мої роботи завжди відображають глибоку пристрасть і бачення. Я ніколи не знаю наперед, що саме хочу отримати на виході, але завжди можу зрозуміти, коли потрібний результат досягнутий ».