Фотозвіт про травневому АрхМаркете

У московському Центральному будинку архітектора пройшов Ювелірний АрхМаркет, організований Союзом московських архітекторів і Молодіжним об'єднанням СМА.

За традицією учасниками маркету стали більшою мірою архітектори, а також художники-дизайнери, які роблять акцент в проектуванні ювелірних творінь на архітектурні форми, якими вони надихаються в різних містах планети. Унікальні пластичні знахідки ювелірів і демократичність цін завжди приваблюють око творчих людей, яких серед відвідувачів маркету було не мало.

Деякі вироби балансували між високим ювелірним мистецтвом і грубуватою природністю необроблених матеріалів. Кожен предмет - будь то брошка, кулон, сережки або браслет - демонстрував увагу авторів до структурності і любов до нетривіальним дизайнерським рішенням.

Багатьом припали до смаку строгі і місцями брутальні форми таких брендів як OneDayArt, XX JWLRY, Vaganova, Valeri Seredin, Geometry Jewelry. Irina Vasilieva Exclusive Jewelry, Аlchemia, Sparkle, TESSA, Constantin Vonavi представили колекції класичних прикрас з унікальним авторським почерком. Бренди FingerWood і ArchOuch порадували унікальністю дерев'яних брошок, кілець і браслетів.

Рідкісні і незвичайні види кольчужного плетіння можна було побачити у виробах бренду Iron Lady. А дизайнери Олександри ГРУЗІНОВА і Марини Єгорової привезли на маркет ефектні кольє зі шкіри, прикрашені необробленими камінням.

Скляних і фарфорових справ ювелірні майстри Like a Glass, Tasha Shop, Mio Mio і Marlen Glass пропонували відвідувачам яскраві і незвичайні прикраси в техніці лемпворк і видування, а також з використанням муранського скла і кераміки, що відсилають до космосу і фантастичних фільмів.

Відвідувачі Ювелірного Архмаркета в ЦДА як завжди змогли не тільки придбати вподобані прикраси і поговорити з їхнім автором, але і взяти участь в майстер-класах, а також розіграшах призів.

Співзасновник бренду Irina Vasilieva Exclusive Jewelry Олександр Арсентьев провів майстер-клас зі створення срібного кулона, який майже гарячим був тут же знайшов свого власника.

На маркеті також можна було зробити мехенди - вона ж менди - розпис хною на руках. Майстер-клас зі створення предмета інтер'єру з яскравого пір'я провела художник і дизайнер з архітектурним освітою Катерина Зорка, яка надала виріб фірмового кольору Ювелірного АрхМаркета для оформлення сцени в виставковому залі, де проходив захід.

На пам'ять про маркеті гостям залишилися фотографії в стилі ретро, ​​зроблені в спеціальній зоні талановитим портретистом Олександром копелеві.

На завершення меропрітяія пройшов модний флешмоб-показ, в якому брали участь два бренди молодих і перспективних дизайнерів одягу - Magnetic Wear і Brier. Їх моделі виходили на сцену з натовпу, що приємно здивувало і підбадьорило публіку. Також, як і в ювелірним колекціях, в творіннях дизайнерів присутні архітектурні акценти. Комфорт і універсальність, закладені в якості головної ідеї колекцій, як не можна краще перегукуються з потребами жителів мегаполісу.

Залиште Свій Коментар