«Чорне золото» North Sea Minute Repeater від Ulysse Nardin

Ефектна модель годинника Ulysse Nardin, прикрашена буровими установками і червоно-чорною емаллю в складній техніці champlevé.

Родзинкою North Sea Minute Repeater є золотий прикрашений емаллю в техніці «champlevé» циферблат. На ньому зображена виконана з рожевого золота бурова установка в відкритому морі, яка видобуває «чорне золото» в Північному морі. У нижній частині композиції плескаються суворі хвилі, контрастно грають поєднуємо золота і чорної емалі.

Неймовірно деталізована бурова установка володіє всім, починаючи від кранів на палубі і вертолітним майданчиком, і закінчуючи вихлопної турбіною. Загальне враження від приголомшливого циферблата посилюється завдяки виразним темно-червоним і чорним відтінкам неба над значними будівлями - з плавними і дуже реалістичними переходами від одного кольору до іншого.

Нова модель North Sea Minute Repeater стали частиною колекції «тих, що дзвонять» годин. Виконані з 18-каратного золота крани рухаються і видають мелодійний звук через певні проміжки часу.

Техніка перегородчастої емалі «champlevé» дуже важка у виконанні для майстрів. Сьогодні дуже нелегко знайти ремісника, який вміє працювати з цією технікою XII століття. Триступеневий процес починається з гравіювання бажаного візерунка або зображення на золотій пластині. Потім до роботи приступає Емалювальник, заповнюючи вільний простір різними кольоровими емалями. На третьому - заключающем - етапі гравіровщіка доводить твори до досконалості, зрізуючи і зчищаючи обпалені частини емалі.

Повторюючи крихітним буровим установкам, годинна і хвилинна стрілки також виконані з 18-каратного золота, а як часових індикаторів виступають прості чорні точки. Модель North Sea Minute Repeater працює на фірмовому калібрі Ulysse Nardin - UN-73, і має 36-годинним запасом ходу і захистом від води до 30 метрів. Обмежений тираж включає в себе 18 примірників, які поставляються з чорним шкіряним ремінцем і золотий розкладається застібкою. Ціна на годинник поки не була озвучена, проте відомо, що існує модифікації в корпусах з білого золота і срібла.

Залиште Свій Коментар