Поповнення колекції диснеївських Шарм Pandora

Бренд Pandora, що об'єднався в листопаді з компанією Disney, випустив нову весняну колекцію Шарм, в тому числі натхнених знаменитими принцесами.

Нові підвіски-шармом, матеріалами для яких послужили срібло, емаль і муранське скло, створені за мотивами історій про Попелюшку, Білосніжку, Белль, Аріель і мультфільму «Холодне серце». Треба зауважити, що казкові героїні стають музами для ювелірів не в перший раз: не так давно була представлена ​​лінійка обручок.

Весняна колекція Pandora дає нам можливість знайти контакт з усіма тими дівчатами, хто все ще вірить в казки. Прикраси одночасно мають елегантний дизайн і фантазійну грайливу суть, що дозволяє їх власникові демонструвати всю багатогранність своєї особистості. представник Pandora

Нові Шарми Disney, як і з попередньою тематичної колекції, можна придбати в концептуальних магазинах Pandora в Північній Америці, Центральній Америці, на Карибських островах і в деяких магазинах Disney, в тому числі на сайті DisneyStore.com. Ціни починаються від $ 35.

Срібний шарм Pandora у вигляді сукні Белль з мультфільму «Красуня і Чудовисько»

Срібний шарм Pandora у вигляді отруєного яблука Білосніжки

Срібний шарм Pandora у вигляді сніжинки за мотивами мультфільму «Холодне Серце»

Срібний шарм Pandora у вигляді морської мушлі за мотивами мультфільму «Русалочка»

Залиште Свій Коментар