Весільна сукня, усипане діамантами

Саті Такхар створив найдорожче азіатське весільну сукню - його вартість становить запаморочливі 100 тисяч фунтів стерлінгів (152 600 доларів).

Саті Такхар, дизайнер з Бірмінгема азіатського походження, - один з найдосвідченіших людей в весільної індустрії, протягом більш ніж 10 років створював дизайни весільних нарядів для світової еліти і обраних знаменитостей. Ленга, традиційний індійський наряд, що складається з спідниці і блузи, зшита з білого шовку. Всю поверхню сукні прикрашає вишукана вишивка. Плаття складається з спідниці-кльош в підлогу і верхньої позбавленої бретелей частини, яка одягається, як корсет.

Наряд поставляється разом з подібним весільної вуалі аксесуаром, прикрашеним вишивкою по краях, який можна також носити на плечах. Все це може звучати заманливо, але цілком звичайно для весільного наряду, але ми як раз підійшли до найцікавішої частини: чи не висококласний шовк і не майстерно виконана вишивка роблять це плаття незвичайним, а той факт, що все воно інкрустований діамантами. Дизайнер сукні, Саті Такхар, працював зі знаменитим індійським ювелірним брендом Dhir Diamond Jewellers, який надав для прикраси сукні кращі діаманти.

Саті стверджує, що ідея створити цю сукню прийшла до нього під враженням від торішнього шоу Victoria's Secret, коли компанія представила чергову ітерацію своєї лінійки надрозкішний нижньої білизни Fantasy Bras - комплект Dream Angels вартістю 2 мільйони доларів. Весільна сукня від Саті важить близько 30 кілограмів, поставляється в спеціальному захисному скляному кейсі до того ж забезпечується цілодобовими послугами персонального охоронця. Часто ви чуєте про сукнях з особистими охоронцями?

Плаття було вперше показано на виставці азіатських весільних нарядів The Asiana Bridal Show, що відбулося 8 лютого в Лондоні. Це плаття може бути непрямим підтвердженням правоти дослідження, проведеного Asiana Magazine, згідно з результатами якого велика частина весільної індустрії Об'єднаного Королівства тримається на вихідців з Азії, а не на потомствених британців.

В ході дослідження також з'ясувалося, що середні витрати на весілля становлять близько 50 000 фунтів стерлінгів (близько 76 тисяч доларів) для азіатських пар, в той час як молодята англійці в середньому витрачають на весілля якісь то 21 000 фунтів (32 тисячі доларів). Навіть мінімальна вартість весілля для азіатських пар перевершує середні весільні витрати жителів туманного Альбіону, перебуваючи на рівні 25 тисяч фунтів (або 38 тисяч доларів).

Схоже, ніхто не любить закотити хорошу весільну вечірку так, як це люблять азіати, у яких це свято нерідко розтягується на кілька днів.

Не так давно було оголошено про створення ще одного дорогоцінного весільного плаття - це виявилося творіння рук британського дизайнера Жульєна Макдональда, яких надихнувся чином русалоньки.

Однак весільні наряди - не єдине, що можна прикрасити діамантами. Так, компанія TOV International продемонструвала ефектне чорне коктейльне плаття, прикрашене сотнею діамантів і вартістю 15 мільйонів доларів. А турецька ювелір Ахмет Атакан підійшов до питання з іншого боку і замість діамантів вирішив використовувати дорогоцінний метал, буквально виткати незвичайне плаття з чистого золота.