Золоті злитки за проектом Жана-Поля Готьє

Дизайнер продемонстрував новий підхід до золота, перетворивши їх з простих інвестицій в дизайнерський аксесуар.

Немов світ інвестиційного золота в останні кілька років був мало захоплюючим, французький кутюр'є Жан-Поль Готьє вирішив внести свою лепту за допомогою дизайнерських злитків золота.

Ікона моди, відома своїми роботами в індустрії високої моди і парфумерії, він розробив власний дизайн обмеженої кількості золотих злитків вагою в 1 унцію (28, 35 грама). Компанія Dillon Gage Metals, яка торгує дорогоцінними металами, є дистриб'ютором дизайнерських злитків в США.

«Ще жоден дизайнер високої моди не працював над створенням злитка золота», - заявив президент компанії Dillon Gage Metals. Злиток від Готьє - єдиний в своєму роді, частина лімітованої колекції. Це не тільки відмінне вкладення грошей, але і частина історії ».

Золоті злитки прикрашені серцем, покритим фірмовими смугами торгової марки Готьє. Від серця виходять золоті промені. Поверх серця можна побачити стрічку в вигляді розгорнутого сувою, на якому вигравірувано ім'я дизайнера.

Злитки будуть продаватися на 10% дорожче, ніж спотова ціна на золото, плюс 25 доларів за транспортування вантажу, повідомляє Wall Street Journal. Створено тільки 5000 таких злитків.

Залиште Свій Коментар