Діамантова гітара за 2 мільйони на Baselworld

Aaron Shum Jewelry і Coronet Diamonds «підірвали» Baselworld спільним проектом - гітарою світового бренду Gibson, покритої діамантами.

Натовпи журналістів зібралися, щоб стати очевидцями прем'єри цього музичного прикраси (або, може бути, дорогоцінного інструменту?), Що отримав ім'я Eden of Coronet і вже занесеного в книгу рекордів Гіннеса. Дорогоцінна гітара буде виставлена ​​біля стійки A32 протягом усього шоу з 19 по 26 березня.

Мабуть, настільки несподівана коштовність привернула не менше уваги, ніж діамантовий годинник Graff за 40 мільйонів, також представлені на Baselworld в цьому році. Сам Аарон Шам розповів, що незвичайну гітару вирішено було сконструювати, щоб відзначити входження його бренду в число компаній, що виставляються в Залі 1 (Aaron Shum стала другою азіатської ювелірною фірмою після Mikimoto в цьому престижному залі).

Робота над гітарою проходила спільно з Coronet Diamonds, Chow Tai Fook (партнером по частині діамантів), Gibson Guitar і композитором і дизайнером Марком Луї - саме останньому належить дизайн гітари, повний квіткових та інших природних мотивів.

За основу була взята гітара Gibson 2014 SG Alpine White, прикрашена 1, 6 кілограмами 18-каратного золота і діамантами загальною вагою понад 400 карат. Команда з 68 кращих художників Coronet під керівництвом майстра Пітера Ву пропрацювала 700 годин, щоб створити цю гітару - «від першого концепт-арту до установки останнього діаманта», розповів Шам під час прес-конференції. «Вперше в історії на ювелірному виробі можна грати».

Офіційний представник Книги рекордів Гіннеса також був присутній на урочистій події і удостоїв виріб титулу «Найдорожча гітара» при вартості 2 мільйони доларів.

Після закінчення виставки Eden of Coronet відправиться «на гастролі» по декільком китайських містах. Компанія натякнула, що незабаром за гітарою повинна послідувати і ювелірна колекція, натхненна Eden of Coronet.