«Австралійська трилогія» за 1,3 мільйона доларів

Пертская монетний двір представив публіці ексклюзивний і єдиний в своєму роді набір кілограмових дорогоцінних монет, інкрустованих різнобарвними діамантами.

Для випуску монет, які прославляють унікальну спадщину і природні багатства Західної Австралії, монетний двір вибрав три дорогоцінних металу: жовте золото, платину і рожеве золото. Діаманти, інкрустовані в кожен виріб здобуті на Аргайлском алмазному родовищі, що належить компанії Rio Tinto.

При тиражі всього в один екземпляр трикілограмова в сумі «Австралійська трилогія» виставлена на продаж за ціною 1, 8 мільйона австралійських доларів (1, 36 мільйона доларів США).

На монеті «Австралійська кукабара» із золота 999-ї проби викарбувана пара сівши на дерев'яній огорожі птахів-кукабари, роздивляються круглого ограновування фантазійний діамант густого пурпурно-рожевого кольору вагою в 0, 47 карата.

Монета «Австралійський кенгуру» з платини 999-ї проби зображує відповідне тварина, що зависло в стрибку на тлі дикої савани. У нижній частині монети розташувався 0, 46-каратний темно-сіро-ліловий діамант «смарагдової» ограновування.

Останній учасник «Трилогії» - монета «Австралійська Коала» з рожевого золота 916-ї проби, яка зафіксувала місцеве сумчасте на тлі сільського пейзажу під евкаліптовим деревом. Зліва від коали виблискує огранений під смарагд фантазійний діамант насиченого рожевого кольору вагою в 0, 58 карата.

Уздовж кромки на всіх монетах вказані: назва, рік карбування, вага, метал і його проба. У лівій частині зображення можна розгледіти букву «P» - традиційне клеймо Пертського монетного двору.

На зворотному боці монет викарбувано портрет Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Яна Ренк-Бродлі. Номінал «Австралійської кукабари» - 5000 доларів.

Єдиний у своєму роді комплект буде виставлятися магазині Пертського монетного двору до кінця червня або, по крайней мере, до тих пір, поки новий господар не забере його додому.

«Австралійська трилогія» - три прикрашених діамантами монети з золота та платини в одній коробці - знаменує вихід наших творінь на новий рівень.

Річард Хейз, генеральний директор Пертського монетного двору

Набір монет «Австралійська трилогія»