Золоті пігулки в похмурих фантазіях Дем'єна Хірста

Хірст, знову загорілися любов'ю до медичної тематики, створив для ювелірного дому Hoorsenbuhs колекцію Cathedral Collection з двох предметів.

Cathedral Collection, нова колекція від ювелірного володаря похмурих образів, була створена під останнім з заснованих Хірст брендів, Other Criteria, і складається з вражаючого коктейльного кільця і ​​намиста-чоток. Ви, мабуть, намагаєтеся уявити, як можна помістити таблетку в чотки? Простіше простого, вона розташувалася там, де раніше розміщувалося розп'яття!

Традиційне зображення розп'ятого на хресті Христа ексцентричний дизайнер замінив розломленими навпіл золотий пігулкою з власним автографом, з якої градом сиплються крихітні рубіни, білі і чорні діаманти. Ось такий субститут релігії пропонують чотки Pill Rosary.

Коктейльне кільце не відстає від свого колеги. Все так же прикрашене рубінами, білими і чорними діамантами і цілим розсипом пігулок, Pill Ring - це дорогоцінна ода знаменитим «пігулки» інсталяцій Хірста.

Обидва прикраси доступні в жовтому, рожевому або білому золоті і були випущені обмеженими партіями по 25 примірників кожне. Кільце має вартість 18 000 фунтів стерлінгів (28 000 доларів), а ось чотки обійдуться вам в 43 тисячі фунтів (близько 68 000 доларів).

Залиште Свій Коментар