Кафи - що це таке

Як з'явилося таке незвичайне і екстравагантне прикраса, яка була сьогодні на піку популярності.

Кафи придумали ще в давнину. Прикраса, мають у своєму розпорядженні по всьому колу вуха або його частини. Особливість в тому, що сережка кріпиться до вушка без проколів. Зображення сережок подібних форм були виявлені в живопису Стародавньої Індії. Ця країна до цього дня славиться своїми ритуалами. Дівчата, виходячи заміж, одягають Кафи як елемент національного весільного вбрання. Прикраса кріпиться на верхній точці вуха і складається з численних кілець і ланцюжків, обвішаних камінням і намистинами.

Народи Стародавньої Сибіру теж не проколювали вуха, як це робили, наприклад, африканці, а вважали за краще носити сережки-Каффа, що кріпилися до вуха за допомогою спеціальної загнутої дужки, подібно до тієї, що є у очок. Це дозволяло носити на вухах досить важкі прикраси, з безліччю дорогоцінних каменів. Кафи - розкішне прикраса, яке так само було показником статусу власника.

Кафи були необхідним атрибутом костюмів кіннари, напівбожественних істот з давньосхідної міфології. В ті часи цим персонажам приділяли особливу роль. Сережки на їх вухах були в формі оперення птахів, а сам кіннари являв собою получеловека-напівптахів і виконував роль небесного співака.

З XVIII століття Кафи завойовують популярність в Росії. Століття славиться багатством і розкішшю, яку демонстрували один перед одним знатні персони. Цей атрибут стає прикрасою, яке одягали для особливого випадку, наприклад на весілля. Прикраса була увінчана алмазами. Приклади подібних реліквій зберігають в алмазному фонді.

У XX столітті Кафи починають носити лише з 1950 років. Це обумовлено історією попередніх років. З самого початку століття багато країн переживають не найкращі часи. Жінка згадує про себе лише до початку другої половини століття.

Кафи були частиною гардеробу Мерлін Монро, Міранди Кармен, Літи Барон, Люсіль Болл. Жінки, що залишаються еталоном краси і сьогодні, вважали Кафи особливим атрибутом, здатним розставити правильні акценти, що дозволяє створити образ витончений і розкішний одночасно.

Кафи випускалися іменитими ювелірними брендами: Tiffany, Ear Charms, Marty Magic, Sandra Calisto - все це марки компаній-законодавців ювелірної моди у всьому світі.

Сьогодні Каффа, що увібрали в себе багатовікову історію, знову набирають обертів популярності. Вушної манжет у вигляді сережки, прикрашеної ланцюжками, стразами і дорогоцінним камінням - це головний тренд 2014 року.

Залиште Свій Коментар