Rock Lobster - незвичайні прикраси для вітальні від Кари Росс

У своєму новому проекті - Lobster Objets D'art - Кара Росс об'єднала образи, навіяні її кар'єрою в ювелірній індустрії і тусовками в Саутгемптона і Палм-Біч.

Нові творіння Кари Росс не варто зараховувати до простих настільним дрібничок, наполягає Хіларі Херд Гёрлі, директор зі зв'язків з громадськістю в фірмі Кари, яка, коли журналіст JCK брав у неї інтерв'ю, хотіла швидше вибігти з штаб-квартири манхеттенської компанії на дебют колекції Rock Lobster на Медісон авеню.

Лобстери - це скульптури для будинку, предмети, які прикрасять центр столу. Це гнучке рішення, ви зможете знайти їм ідеальне місце у вітальні. Ці прикраси поєднують дві пристрасті Кари - дорогоцінні прикраси і розвага гостей. Хіларі Херд Гёрлі

У бутіку Kara Ross можна було побачити вітрину з 10 ошатними морськими мешканцями (на даний момент є три різних моделі). Лобстери у Кари вийшли великими - 35 на 19 сантиметрів - і виготовлені з перламутровою смоли з покритими 18-каратним золотом латунними вставками, прикрашеними кристалами.

Роздрібні ціни на прикраси в колекції розташовані в діапазоні 495-595 доларів, і Росс обіцяє незабаром розширити колекцію новими лобстерами.

А в честь запуску колекції Кара пригощала гостей - по крайней мере, тих з них, хто показував їй «твіти» і фотографії в Instagram з дебюту колекції - ролами з лобстерів від Luke's Lobster. Частування почалося близько о пів на першу і закінчилося о третій годині - коли в магазині скінчилися роли з лобстерами.

Залиште Свій Коментар