Золоте і чорне в новій колекції Swell від Вісента Агора

У Swell (англ. «Хвилювання») увійшло безліч синіх і зелених прикрас, натхнених морем, але, мабуть, найбільш вражаючі з них були виконані в чорному і золотом кольорах.

Складно не потрапити під чари комбінації чорного і золотого - це поєднання кольорів завжди в моді (недарма до нього так часто вдається Dolce & Gabbana), а для деяких категорій людей - манхеттенських маркетингових редакторів, наприклад - чорне із золотим і зовсім є частиною негласного Дрес- коду. Але Агор аж ніяк не вирішив нажитися на популярному тренді: ці прикраси він створював в захопленні перед морським морські глибини.

Колекція Swell була натхненна загадками на дні океану. Це, мабуть, одне з останніх місць на Землі, яке нам ще належить детально вивчити. Вінсент Агор

Цілком можливо, що це так, але, розглядаючи спроектовані Агора прикраси з покритим рутилом кварцом, замислюєшся нема про морських глибинах, а про те, як здорово було б підібрати до них пару чорних шкіряних лосин, футболку із золотою вишивкою і лак для нігтів з металевим відливом.

Втім, довге намисто з золотом і чорної шпинелью викликає в уяві більш поетичну картину: відокремлене озеро де-небудь в Індії, літня ніч, що дозволяє ще скупатися в останній раз, перш ніж вода зовсім остудити, нічне небо, поцяткована крихітними діамантами зірок. З таким намистом на шиї вам вдасться зберегти літній настрій навіть після того, як випаде перший сніг.

Залиште Свій Коментар