Чоловічий стиль від William Henry

Як відобразити індивідуальність в образі ділового чоловіка? Майбутнє чоловічої моди за джентльменськими аксесуарами.

Моду можна купити. Стилем необхідно володіти. Една Вулмен Чейз, головний редактор Vogue на початку 20 століття

І, дійсно, від сезону до сезону на подіумах ми спостерігаємо те поява нових трендів, то повернення до «добре забутого старого», то лаконічність і строгість, а то різноманіття кольорів, фактур і аксесуарів. Вибір залишається за кожним: стежити за постійно мінливими трендами або створити власний унікальний стиль і залишатися вірним йому, доповнюючи лише модними і трендовими деталями.

Особливо це питання актуальне для справжніх чоловіків, акул бізнесу і справжніх джентльменів: як виглядати мужньо, але при цьому стильно? Американська компанія William Henry дає неабиякий відповідь на нього, пропонуючи чоловікам підкреслити свій статус і стиль за допомогою преміальних аксесуарів: джентльменських складних ножів, вишуканих запонок, затискачів для грошей і брелоків на ключі, брутальних браслетів і підвісок-ножів, а також розкішних письмового приладдя.

В даний час не так багато брендів пропонують чоловікам аксесуари, які одночасно відбили б і респектабельність, і силу характеру, і відмінний смак власника.

99% світових fashion-брендів працюють переважно на формування жіночого стилю ... А корінь William Henry - дійсно, чоловічий. Перший продукт, який був розроблений під нашим брендом, - це ніж, зброю, це клинок. Це те, що максимально може висловити чоловіка. Мет Конабл, головний дизайнер і натхненник бренду

Так створюються шедеври

Ножі й аксесуари William Henry - це унікальна товарна категорія. Якби у нас були конкуренти - повноцінний вибір аксесуарів для чоловіків в преміальних ювелірних магазинах - ми були б частиною цього світу і, можливо, ми були б кращими. Але на сьогоднішній момент ми не є товарною категорією, ми є самої товарної нішею.

Кожен виріб виготовляється вручну. У виробництві одного ножа, що займає близько 7 місяців, задіюються понад 30 майстрів, які в сумі виконують близько 800 операцій! Незважаючи на те, що вироби William Henry не є ювелірними, при їх створенні використовуються рідкісні матеріали: мозаїчний Дамаск, високовуглецеві стали, копалини бивень і кістка мамонта, викопний зуб шерстистого мамонта, викопний бивень моржа, золотий перламутр, чорний перламутр, дорогоцінні й напівкоштовні камені (від опала до діаманта), кокоболо, зміїне дерево, а також унікальні техніки: мокуме-Гані, кофтгарі, ручне гравіювання, різьблення по Срібні і перламутру, гильоширование.

Таким чином, за допомогою рідкісних матеріалів, а також витонченого почуття прекрасного майстрам William Henry вдається надати повсякденним речам шик справжніх творів мистецтва.

Для справжніх цінителів

Розкіш преміальних аксесуарів даного бренду вже по достоїнству оцінили відомі кіноактори і політичні діячі: Джордж Буш-молодший, Бред Пітт і Анджеліна Джолі, у яких зібрана пристойна колекція ножів і ручок William Henry, актор Ентоні Хопкінс навіть надіслав в компанію лист з подякою за ті приємні емоції, які принесла йому ручка від William Henry.

Ручки компанії також вважають за краще Білл Мюррей, Кларк Дункан і Дженіффер Лав Хьюітт. Гітарист легендарних Aerosmith Джо Перрі відомий великою колекцією холодної зброї, в якій є кілька унікальних ножів William Henry.

Прагнучи урізноманітнити стилі, використовувані в дизайні своєї продукції, фірма часто запрошує до співпраці різних знаменитостей і зірок, створюючи спільно з ними оригінальний дизайн. Яскравим прикладом такого співробітництва можна назвати складаний ніж «El Señor», дизайн якого був розроблений спільно з легендарним Біллі Ф. Гіббонс, гітаристом групи ZZ Top, котрий обіймав десяте місце серед сотні кращих гітаристів всіх часів за версією журналу Classic Rock.

У Росії придбати преміальні чоловічі аксесуари можна в мережі магазинів ножів для кухні та активного способу життя KASUMI, яка є ексклюзивним представником бренду.

Залиште Свій Коментар