космічні прикраси

Останнім часом космічна тема проникла практично в усі сфери життя людини. Космос - це незвіданий простір, космос - це таємниця, це краса, це натхнення.

І той факт, що багато найвідоміших ювелірів і ювелірних компаній в усі часи зверталися до космічної тематики - лише підтверджує це. І напередодні наближається виставки Forbes, присвяченій впливу космосу на світ прикрас, представляємо вам добірку ювелірних виробів, створених руками талановитих майстрів, з самих різних металів і дорогоцінного каміння.

Виставка носить назву Out of This World! Jewelry in the Space Age (з англ. «За межами цього світу! Ювелірні вироби в століття космосу»). Вона відкриється 16 березня і триватиме до 7 вересня. Більше 100 дизайнерів і представників компаній представлятимуть свої вироби.

У даній статті ви побачите як прикраси, які є частиною виставки Forbes, так і вироби, які були створені раніше, об'єднані однією, космічною тематикою. Охоплюючи безліч так чи інакше стикаються тим, передаючи своє бачення за допомогою матеріалів і форм, виставка включає в себе вантажні вироби і предмети мистецтва, кожне з яких вносить щось своє.

Прикраси з космічними мотивами, що охоплюють період з початку XVIII століття до теперішнього часу, як і прикраси, в яких безпосередньо використані матеріали, що потрапили в наш світ з далекого зоряного простору, такі як ТЕКТ, метеорит, Палласа, молдавіт і муассаніт - всі вони символізують собою невичерпний інтерес людства до неосяжних просторах всесвіту.

Серед творців зустрічаються роботи всесвітньо відомих компаній, а також визнаних ювелірних художників. Серед найбільш яскравих представників - дивовижне кольє від Van Cleef & Arpels, що складається з безлічі елементів: зірок, планет і навіть ракети, з приватної колекції. Ще одним цікавим виробом паризького ювелірного дому є підвіска Lunar Landing, створена на честь першої висадки людини на Місяці.

Представлені будуть і унікальний годинник, зробленому спеціально для Лабораторії реактивного руху (Jet Propulsion Laboratory), які показують час на Марсі.

Відвідувачі виставки зможуть побачити очима ювелірні вироби, побувавши в космосі, наприклад, університетське кільце Еда Уайта, першої людини, який побував у відкритому космосі. Кільце буде віддано у вигляді пожертвувань університету West Point. Будуть виставлені і прикраси, які літали в космос разом з астроноавтом Кеді Колман: вона була учасницею двох експедицій, включаючи 159-денне перебування на міжнародній космічній станції в якості члена Експедиції 27.

Особливу увагу варто також звернути на вироби з матеріалів, створених для використання під час польотів в космос, таких як полімер, нитинол, дихроичное скло, титан і волоконно-оптичного скла.

Кліпси від компанії Tiffany & Co., 1962 рік, золото, корал

Кулон з колекції «Чумацький Шлях» від Ніни Башарова, 18-каратне золото. Роздрібна ціна $ 2150.

«Shooting Star» від Parulina, розсип діамантів кольору шампань в 18-каратном золоті.

Кільце «The Love that Moves the Sun & the Other Stars» ( «Любов, яка приводить в рух Сонце і інші зірки») Донни Дістефано, 22-каратне золото, метеорит, діаманти.

Підвіска «Stargazer» ( «Звіздар») від компанії What's Your Sign? 12 діамантів-зірок, оточених небом з сапфірів і на сапфіровою нитки. Роздрібна ціна $ 2849.

Підвіска «Horizon» від Jacob Albee, 18-ти і 24-каратне золото, метеорит, перли, діаманти білого кольору і кольору шампань

Браслет «Time Traveler Constellation» ( «Сузір'я Мандрівника в часі») від Джейсона Маклеода: жовте золото, платина, бірюза

Залиште Свій Коментар