Нові Oyster Perpetual Pearlmaster 39 від Rolex

Преміальний годинний бренд Rolex недавно представив нову версію однієї з найвідоміших своїх моделей, ідеально поєднує в собі технічні досягнення і розкішний дизайн.

Перетворює Oyster Perpetual Pearlmaster 39 постали в корпусі з 18-каратного золота Everose, інкрустованому діамантами виняткової якості, перевіркою яких займалася власна гемологічна лабораторія Rolex. Крім ретельного відбору дорогоцінних каменів, годинники виділяються унікальною технікою інкрустації, що враховує навіть нахил і положення каменю в оправі.

Циферблат усипаний паве з 713 дорогоцінних каменів. На місці трьох годин знаходиться віконце з датою, а поверх - крихітна збільшувальна лінза з сапфірового скла, не схильного до подряпин. Браслет складається з масивних округлих ланок, також прикрашених доріжками діамантів.

Oyster Perpetual Pearlmaster 39 пройшли сертифікацію як високоточний хронометр, а в серці годин - калібр 3235, на який бренд отримав 14 патентів.

39-міліметрів корпус має підвищену водонепроникність (навіть головка подзавода має фірмову подвійну герметизацію Twinlock) і дозволяють опускатися на глибину до 100 метрів. Задня кришка годин надійно загвинчена за допомогою спеціального ключа для того, щоб уникнути пошкодження механізму і забезпечити доступ до нього тільки кваліфікованим майстрам Rolex.

Вартість оновлених Oyster Perpetual Pearlmaster 39 складає 120 000 доларів.

Залиште Свій Коментар