Колекція Dune від Annamaria Cammilli

Флорентійський бренд представив колекцію «живих» прикрас Dune, що стала головною лінійкою концепції Essential (Сутність).

Нова колекція об'єднує в собі серію динамічних ювелірних прикрас, які ідеально підходять для повсякденного носіння. Dune оповідає про рухах пустельних дюн, вигинах піщаних барханів і скелястих схилів, відполірованих багатовіковими вітрами.

Сережки Dune з золота з діамантами
Золотий браслет з діамантами з колекції Dune
Кільця Dune, що поєднують матове і глянсове золото з діамантами
Тонкі золоті браслети Dune з золота з діамантами
Підвіски Dune з матового і глянцевого золота з діамантами
Золоті каблучки Dune з діамантами

Поєднання у виробах матового і глянцевого золота, а також нерівних вигинів і хвиль золотих стрічок з діамантами надають кожному прикрасі ефект більшої глибини і обсягу, відтворюючи контраст між світлом і тінню дюн, розпечених променями сонця. Саме Dune поклала початок так званому динамічному художнього оформлення прикрас колекцій Annamaria Cammilli, завдяки якому кожна з них виглядає як жива.

Нагадаємо, що ювелірний бренд є єдиним в світі, що пропонує колекції прикрас з золота шести різних кольорів. Кожен з них отримано зі спеціальних сплавів і є наочним підтвердженням більш ніж тридцятирічного досвіду флорентійських майстрів-ювелірів.

Залиште Свій Коментар