Діамантові шпильки Бейонсе за 345 000 доларів

Всесвітня павутина кипить обговореннями нового капризу співачки - карколомних туфель з діамантами, які, швидше за все, будуть використані в зйомках нового кліпу.

Крістофер Шелліс, власник ювелірного дому House of Borgezie, підтвердив, що йому знадобилося більше 2 місяців, щоб розмістити 1 300 діамантів вагою 65, 5 карата на ексклюзивних шпильках для 33-річної королеви R'n'B. В результаті вартість унікальної пари взуття склала близько 345 000 доларів.

Все, що я можу зараз сказати: є хороший шанс, що ці шпильки з'являться в новому відео Бейонсе. Крістофер Шелліс в інтерв'ю порталу Footwear News

За повідомленнями, туфлі отримають ім'я Stella Constellation слідом за шпильками Princess Constellation, оскільки стиль і загальне оформлення взято саме у цій моделі, дизайн якої самі творці називають їх, ні багато ні мало, «восьмим чудом світу».

Туфлі Princess Constellation, на базі яких була створена ексклюзивна пара для Бейонсе
На кожну дорогоцінну пару туфель House of Borgezie дається гарантія в 1000 років
Нова пара туфель Бейонсе, яка отримала назву Stella Constellation, може бути використана в одному з відеокліпів співачки

Це воістину королівські шпильки. У чомусь вони схожі на автомобіль Jaguar E Type з 1960-х: як би ти не старався, краще ти його вже не зробиш. Іноді в житті дизайнера або художника настає момент, коли ти озираєшся на свої досягнення, і розумієш, що перевершити їх поки неможливо. Мені здається, я зараз переживаю саме такий стан. Крістофер Шелліс в інтерв'ю газеті Mirror

Шелліс впевнено вбудовує елементи ювелірного дизайну в розроблену ним взуття, так як за плечима дизайнера 25 років кар'єри в ювелірній індустрії, де він працював срібних і золотих справ майстром, і прикрасив діамантами не одне виріб.

Власник House of Borgezie також любить звертати увагу на унікальну тисячолітню гарантію своїх виробів, яка поширюється і на іншу знамениту пару туфель - Contessa Wafer. Так що якщо нащадки Бейонсе до 3015 року зітруть каблук або просто порвуть ремінець, їх заміна буде проведена абсолютно безкоштовно.

Залиште Свій Коментар