Jaeger-LeCoultre відтворюють знамениті картини на циферблатах

Класичні годинник Reverso від Jaeger-LeCoultre стали мініатюрними полотнами для всесвітньо відомих полотен.

Тільки годинник, що пройшли перевірку часом, можна по праву назвати класикою. У 2016 році модель Reverso від знаменитого бренду Jaeger-LeCoultre святкуватиме свою 85 річницю. З моменту першого випробування годин під час гри в поло в Індії, їх дизайн майже не змінився. Тоді для захисту скла було знайдено незвичайне рішення: корпус годин повертався циферблатом всередину, а зворотна сторона ставала полотном для художника.

Моду британських гравців в поло перейняли індійські магараджі. Так з'явилися перші зроблені на замовлення моделі Reverso: з далекого 1936 на нас дивиться індійська красуня і застиглий в танці індійський бог Крішна. В Індії широко поширена Могольськая мініатюрний живопис, тому не дивно, що там відразу оцінили потенціал Reverso.

Час минав, індустріалізація і занепад монархічного ладу прирекли на забуття багато видів мистецтва, і мініатюрний живопис стала рідкістю. Jaeger-LeCoultre стали однією з небагатьох компаній з власної майстерні емалювання, де були створені справді унікальні об'єкти ювелірного мистецтва. З 1996 року в майстерні відтворюють в мініатюрі шедеври ар-нуво Альфонса Мухи. А зовсім недавно обмежену серію годин Reverso à Eclipse прикрасили «Соняшники» Вінсента ван Гога.

Годинники Reverso à Eclipse як ніби грають з нами в хованки, дозволяючи власникові поглянути на розписаний вручну циферблат з трьох різних ракурсів. За допомогою крихітного коліщатка циферблат можна розсунути в різні боки подібно завісі, за яким ховається картина. Доступні три позиції: циферблат повністю захований в корпус годин; циферблат висунутий наполовину, щоб було видно цифри; циферблат повністю закриває картину на тлі.

Погодьтеся, є в цьому особливий шик і задоволення - носити справжній витвір мистецтва на зап'ясті!

Залиште Свій Коментар