Полум'яне серце з синього опала від Кейті Бруніні

Кольє Robot Heart з двох половинок розкішного австралійського опала з сліпучим спалахом золотий блискавки.

Дизайнер Кейті Бруніні як ніхто інший вміє поєднувати прекрасне з незвичайним. Взяти, наприклад, створене Кейті намисто Robot Heart: в його центрі - гігантський яскраво-синій австралійський опал, пронизаний землисто-коричневими завитками.

Немов би розмір дорогоцінного каменю дивує мало, опалове серце ще й б'ється - світловий ритм створюється крихітним світлодіодом, захованим за золотий блискавкою, посипаної діамантами.

При створенні цієї ювелірної дивини Кейті надихалася навчаннями психологічної школи Юнга і тибетського буддизму, яке дизайнер називає «західним і східним шляхами до серця». Спалах блискавки, виконана з 18-каратного золота, є відсиланням до Ваджраяні, тантричного напрямку в буддизмі.

Мені здається, людей притягує світло, як метеликів кличе вогонь.

Метафора діамантово-золотий блискавки розкривається відразу на двох рівнях: в буддизмі санскритське слово «ваджра» означає як просвітлення, подібне до спалаху блискавки, так і непорушність, порівнянну з твердістю алмазу. За словами Бруніні, блискавка, що розсікає опалове серце, означає «просвітлення всередині кожного з нас».

Розбите серце

Опал масою 1363, 95 карат був розрізаний навпіл, щоб утворити округлі половинки серця. Воєдино дві частини скріплені скобою зі срібла 925-ї проби, до якої також кріпиться ланцюжок для домашнього срібла у формі подвійної спіралі ДНК. «Блискавка» з 18-каратного золота прикрашена діамантами благородного коньячного кольору загальною масою 1, 53 карата.

Промінь світла

Дорогоцінний камінь розміром 15 на 13 сантиметрів вражає уяву не тільки своїми розмірами, а й своєю незвичайною світність. Навіть без допомоги світлодіода, за словами Кейті, опал «мерехтів у темряві».

Така удача приходить до тебе лише один раз і потім ніколи не повертається. коментує Кейті неймовірних розмірів опал.

Завжди в вашому ритмі

Мініатюрний «люк» в задній частині намиста дозволяє власнику заряджати LED-вогник «як мобільний телефон», говорить дизайнер. Простим натисненням кнопки носій також може змінити ритм «світлового пульсу» або зовсім припинити биття кам'яного серця. Робота на Robot Heart ознаменувала перший досвід Кейті Бруніні з джерелами світла в ювелірних виробах. Але це тільки початок, запевняє вона: «Мені здається, людей притягує світло, як метеликів кличе вогонь. Мені це дуже подобається".

Залиште Свій Коментар