Шовкові скарби в колекції Soie Dior

Струмлива природа шовку лягла в основу нової колекції елітних прикрас Soie Dior, представленої на виставці Paris Couture.

Колірна гамма перегукується з осінньої колекцією одягу Dior від дизайнера Рафа Симона, проте лейтмотивом Soie Dior безумовно є текстура і кольори шовку. Бризки яскравих дорогоцінних каменів, викладені вздовж стрічок з білого і жовтого золота, як ніби застигли в русі. Кожен елемент цієї витонченої колекції був виготовлений в Парижі, і разючу подібність з шовком відчувається не тільки зовні, але і на дотик.

Діаманти найрізноманітніших огранок: багет, маркіз, класична кругла, овальна, грушоподібна - розташовані неідеальними рядами, щоб передати мінливу текстуру шовку. Браслети виглядають як витончені стрічки, загорнуті навколо зап'ястя. Кожен міліметр «золотого шовку» покритий блискучими діамантами та іншими дорогоцінними каменями.

Сережки з сапфірами і діамантами з колекції Soie Dior
Браслет з сапфірами і діамантами з колекції Soie Dior
Кільце з сапфірами, смарагдами та діамантами з колекції Soie Dior
Сережки з сапфірами, смарагдами та діамантами з колекції Soie Dior
Сережки зі смарагдами, рожевими сапфірами і діамантами з колекції Soie Dior
Кільце з жовтими і безбарвними діамантами з колекції Soie Dior
Браслет з сапфірами і діамантами з колекції Soie Dior
Сережки з жовтими і безбарвними діамантами з колекції Soie Dior
Сережки з сапфірами і діамантами з колекції Soie Dior
Кольє з жовтими і безбарвними діамантами з колекції Soie Dior

Останнім часом вироби Dior буквально пронизані темою шовку, і колекція Soie Dior якнайкраще передала це настрій. Ефектні прикраси просто створені, щоб обвиває зап'ястя, підкреслювати лінію шиї і невимушено огортати ваші пальці.

Коли ви перебирає в руках шовкову стрічку, ви дієте інстинктивно, майже непомітно ... Саме цей настрій свободи я і хотіла передати. Віктуар де Кастелане, ювелірний дизайнер Dior

Залиште Свій Коментар