Російська колекція від Карли Аморін

Карла Аморім сфокусувалася на пам'ятках та пейзажах країни, щоб створити видатну колекцію, яка точно передає унікальну красу Росії.

Соняшники і балерини, собори і ліси - все традиційні символи Росії знайшли своє відображення в щедрою на насичені кольори колекції, яка залишається вірною пізнаваному авторському стилю.

Чудові сережки Ballet були натхненні Ballet Russes, компанією, що мігрувала з Росії в Париж на початку XX століття - період розквіту сучасного балету. Під керівництвом Сергія Дягілєва компанія співпрацювала з найбільш впливовими художниками свого часу, такими як Пікассо і Матісс, знаменитими танцюристами Вацлавом Ніжинським і Ганною Павлової і композитором Ігорем Стравінським.

Сережки Taiga з лілово-зеленим відливом, як і випливає з назви, є відсиланням до масивів хвойних лісів.

Катерина Велика, російська імператриця з найдовшим терміном правління, дала початок золотого віку в російській історії, котрий тривав з 1762 по 1796 рр. У зв'язку з цим не дивно, що Карла Аморім не залишила без уваги цю знакову особистість, присвятивши їй комплект з сережок і кільця Czarina.

Вражаючі російські архітектурні ансамблі також знайшли відображення в новій колекції: в честь знаменитого петербурзького музею були названі натхненні його величним фасадом сережки Hermitage і Dome. Крім того, Chapel і St. Basil - прикраси з характерним перехресним орнаментом і виром квітів повторюють яскраві візерунки куполів знаменитого собору Василя Блаженного, розташованого на московській Красній площі.

Відомий по всьому світу московський Кремль став натхненням для сережок Kremlin, виконаних у формі куполів комплексу головних урядових будівель країни.

Російські кулінарні шедеври також не залишилися без уваги з сережками і кільцем Palmeni, дизайн яких був натхненний знаменитим блюдом з м'ясного фаршу, загорнутого в маленькі конвертики з тіста. І, звичайно, Карла Аморін не могла не включити в свою колекцію образ матрьошки - традиційні дерев'яні фігурки подарували свої контури парі спокусливих сережок під назвою Matrioska.

Сережки St. Basil c рубінами і цаворіти з колекції Карли Аморім Russia Collection

Кільце Czarina, створене на честь імператриці Катерини II

Сережки Dome з рубінами з колекції Карли Аморім Russia Collection

Сережки Chapel, натхненні куполами храму Василя Блаженного

Кільце Chapel, натхнена куполами храму Василя Блаженного

Кільце St. Basil з c рубінами і цаворіти

Сережки Kremlin з рожевого золота з діамантами

Залиште Свій Коментар