Обручка Піппи Міддлтон - в центрі уваги

Останні кілька днів вся увага публіки прикута до обручці Піппи Міддлтон. Дехто вже навіть встиг оцінити його можливу вартість і якість діамантів.

Хоча ім'я ювеліра, який створив кільце для молодшої сестри герцогині Кейт Міддлтон, все ще тримається в таємниці, деякі ювеліри не проти поміркувати про те, наскільки щедрий виявився наречений Піппи Джеймс Метьюз і скільки віддав за дорогоцінний подарунок для коханої.

За словами ювеліра Ганнусі Дукас, чий однойменний бренд давно входить в число фаворитів сім'ї Міддлтон, «кільце - неймовірно практичне, так як досить плоске, і його легко буде носити». Крім, того Дукас вважає, що такий дизайн буде актуальний через 50 років не менше, ніж сьогодні, і, якщо Метьюз вибирав його самостійно, то у нього це вийшло просто відмінно.

Креативний директор 77 Diamonds Девід Крістофер Аллен також встиг висловити свою думку про кільці Піппи. Він вважає, що кільце з білого золота або платини з центральним діамантом як мінімум в 3 карата, виконане в стилі ар-деко, може бути з однаковим успіхом як старовинним, так і зробленим на замовлення.

Воно не вказує на якийсь конкретний ювелірний дім або дизайнера, скоріше - на епоху. Коли кілька років тому вийшов фільм «Великий Гетсбі», Tiffany & Co. випустили цілу колекцію відповідних виробів. Тут важливіше стиль, ніж бренд.

Девід Крістофер Аллен

Девід також додав, що, судячи розміром центрального каменю і восьмикутного «гало», що оточує його, кільце повинно бути дуже дорогим і коштувати більше 260 000 доларів.

Це ограновування «Ашер», і для того, щоб вона виглядала максимально виграшно, використовувати її слід лише на найякісніших діамантах. Якщо камінь [в кільці] - бездоганний, тоді вартість може скласти близько 200 000 фунтів стерлінгів (263 000 доларів).

Девід Крістофер Аллен

Елізабет Галтон, креативний директор Mappin & Webb, проявила повну солідарність у цьому питанні з Алленом, поділившись, що в огранювання «Ашер» зазвичай менше граней, ніж, наприклад, у класичній круглої, а тому камінь повинен мати високі показники чистоти, щоб бути гідним такого прикраси. А Гай Бертон з Hancocks & Co. висловив думку, що і колір каменю повинен бути як мінімум категорії G або вище - в іншому випадку центральний діамант буде сильно програвати навколишнього його дорогоцінному гало.

Залиште Свій Коментар