Колекція «Гра Престолів» від Pyrrha і HBO

У шанувальників фентезійного драматичного серіалу «Гра Престолів» з'явився новий спосіб висловити свою любов до телешоу.

Відтепер, щоб повідомити оточуючим про свою симпатію до екранізації книг Джорджа Р. Р. Мартіна, не потрібно надягати тематичну футболку, адже набагато більш елегантним жестом буде придбання намиста-талісмана або кільця з офіційною колекції «Ігри Престолів», яку ванкуверская ювелірна фірма Pyrrha випустила 4 квітня, прямо напередодні давно очікуваної прем'єри 4 сезони серіалу.

Прикраси виготовлені вручну в фірмовому стилі Pyrrha, імітуючи старовинні сургучною друку з нанесеними на них гербами і девізами шести знаходяться в непримиренну ворожнечу кланів: Баратеонов, Грейджоя, Ланністерів, Старков, Таргаріенов і Тіреллов. Амулети і кільця виробляються зі срібла вищої проби і бронзи і різняться в ціні від 98 до 900 доларів (вартість намист становить 226 доларів).

Ця затія обернулася ідеальним партнерством. сказала одна із засновників Pyrrha, Даніель Уілмор

До Даніель вище керівництво HBO звернулося з пропозицією про співпрацю на одній з ювелірних виставок.

Менеджери HBO і правда знайшли собі не просто партнерів, а соратників: мало того, що наріжним каменем дизайну компанії (що отримала назву на честь героїні давньогрецької міфології) є стилізація під старовину, відмінно поєднується із середньовічним пишністю «Ігри Престолів», так ще й Даніель і її чоловік Уейд Пепін, також дизайнер Pyrrha, виявилися давніми і відданими шанувальниками серіалу. Керівництво телеканалу запевнило подружжя, що не обмежуватиме політ їх фантазії або вимагати економії на якості.

Боси HBO також відчули себе переможцями лотереї, коли натрапили на засновані на геральдиці талісмани Pyrrha.

Герої серіалу носять безліч першокласних прикрас, і ми хотіли створити для фанатів колекцію, натхненна тим, що вони бачать в ефірі. Джефф Пітерс, голова відділу розвитку бізнесу по глобальному ліцензуванню телекомпанії

Незважаючи на те, що прикраси колекції «Гра Престолів» від Pyrrha «не є набором реплік коштовностей з серіалу», як сказав Пітерс, «вони виглядають так, що цілком могли б опинитися частиною вигаданому всесвіті серіалу».

Попередні замовлення на прикраси колекції ллються рікою (замовити свій кулон або кільце ви можете на pyrrha.com), і Уілмор очікує, що лінійка припаде до смаку представникам обох статей, вказуючи на поточну клієнтську базу компанії, на 75% складається з жінок і на 25% - з чоловіків.

Ми намагалися відправляти замовлення заздалегідь, так, щоб найпалкіші фанати могли надіти свої талісмани на вечірки, присвячені прем'єрі нового сезону. сказала дизайнер

Сама вона планувала надіти талісман Будинки Старков із зображенням лютоволка і девізом стародавнього роду: «Зима близько».

Жахлива «кривава весілля» минулого сезону, в ході якої рід Старков був майже повністю знищений, «розбила моє серце», повідомляє Уілмор з посмішкою, «але я покладаю великі надії на молоде покоління».

Залиште Свій Коментар