Вічна краса арт-деко

Ефектні прикраси в стилі арт-деко залишаються сучасними і затребуваними, незалежно від часу і мінливої ​​моди.

Арт-деко є справжнім еталоном ідеального стилю XX століття. Яскраві кольори, сміливі геометричні малюнки, хитромудрі орнаменти і незвичайна симетрія - з 1920 по 1935 рік вони буйно розцвіли по всьому світу і торкнулися майже всіх сфер життя від будівель і автомобілів до інтер'єрів та побутових приладів. Приклади ювелірних прикрас в стилі арт-деко чітко простежуються аж до кінця 1950-х років і далі до нашого часу.

Навіть зараз вплив арт-деко надзвичайно сильно, і його елементи роблять прикраси практично безсмертними. Уже не перший рік найбільші бренди привозять на виставку Baselworld і інші модні покази свої вироби, пронизані динамічною енергетикою цього популярного стилю.

Відмінною характеристикою арт-деко, що відображає буйство технічного прогресу, є орієнтація на чіткі геометричні форми, такі як сфери, багатокутники, трапеції, зигзаги, гострі кути і розбіжні промені.

Що стосується ювелірного мистецтва, то тут в першу чергу балом править платина, доповнена блискучим дорогоцінним паве і сміливою енергійною огранюванням діамантів. З кольорових дорогоцінних каменів часто використовуються рубіни, сапфіри, смарагди, а також чорні онікси. Поєднання цих характеристик є запорукою беззмінною краси виробів арт-деко.