Колекція Rising Sun від Astley Clarke

«Космічні» прикраси стали популярним трендом, так чому б не погрітися в променях блискучого сонця з колекції прикрас Rising Sun від від Astley Clark.

Прикраси, натхненні небесними тілами, вже стали хітом сезону, і колекція Rising Sun з своєрідною інтерпретацією теми сонця вдало укладається в новий тренд. Символ сили і енергії, шанований з найдавніших часів, був творчо перероблений в сучасному трактуванні і втілений за допомогою бризок діамантів на жовтому золоті.

Цієї весни в світ моди також тріумфально повернулися браслети-манжети, і тому в центрі нової колекції від Astley Clarke знаходиться чудовий браслет із золота і діамантів. На минулій виставці Couture Show Las Vegas браслет Rising Sun викликав справжній фурор завдяки дизайну, що передає дух забутого минулого в умовах пульсуючого сучасного життя. Промені сонця з жовтого золота покриті одна тисяча чотиреста тридцять два діамантами і як ніби наповнюють приміщення теплим світлом зірки.

Також в сонячної колекції Rising Sun представлені два кільця, браслет, два намиста з кулонами і сережки. Всі предмети зроблені з золота 585 проби і прикрашені діамантами.

Залиште Свій Коментар