Сніжна куля з діамантовим снігом і 3D-моделями членів вашої родини

Хоча до нового року ще майже три місяці, багато хто вже у всю планують свої свята, замислюючись про подарунки і сувеніри на пам'ять.

Технології не стоять на місці, і навіть в такому традиційному заході є варіанти і цікавіше. Наприклад, навіщо обмежувати себе плоскою фотографією, якщо можна створити маленькі копії самих себе і зберегти їх на пам'ять в скляному сніжному кулі Diamond Christmas від VeryFirstTo.com? Ці прекрасні сувеніри незвичайні у всьому, аж до сніжинок, адже вони представляють собою справжні діаманти!

Кожен шар є повністю ексклюзивним і дуже особистим виробом, так і в середині нього поміщається обрана вами маленька скульптура, наприклад, сім'я на прогулянці або гра в сніжки з тваринами. Це творіння Лії Ендрюс, яку не дарма прозвали Королевою снігових куль. Її майстерність подарувало нам не мало абсолютно фантастичних і пишних інтерпретацій цієї традиційної різдвяної іграшки.

Кожен сніжна куля зроблений і розфарбований вручну співробітниками моєї компанії. Я працювала з різними матеріалами, але з діамантами - ніколи. Це воістину безпрецедентний експеримент. Лія Ендрюс

Такого снігу ви ще не бачили: 5 діамантів вагою 0, 07 карата будуть закріплені всередині снігової кулі, а ще п'ять будуть вільно парити в повітрі і плавно опускатися на землю. Також підставку для снігової кулі можна прикрасити сімейним девізом або навіть гербом.

Кожен сніжна куля коштує близько 5 000 доларів, що може здатися не бюджетним новорічним подарунком, проте якщо ви хочете зробити акцент на ексклюзивності та унікальності, то вибір очевидний.

Залиште Свій Коментар