Для найелегантнішою: годинник LUC XPS 35mm Esprit de Fleurier від Chopard

Ювелірний бренд випустив оновлену версію класичної моделі годин LUC XPS, які залишаються популярними на протязі вже довгого часу.

Естетика і техніка виконання годин LUC в версії 2015 роки не залишать байдужою жодну уважну до деталей цінителькам елегантного стилю. Циферблат зроблений з ніжного синього перламутру, а задня панель корпусу відкриває витончений годинниковий механізм, прикрашений флерійской гравіюванням - рідкісної і майже забутої технікою обробки XVIII століття.

Годинник зроблений з білого золота 750 проби і прикрашені діамантами класичної огранки. Мрійливо-синій циферблат ідеально поєднується з синім ремінцем ручного виробництва зі шкіри алігатора. Годинники обладнані механізмом з автоподзаводом і подвійний пружиною, який забезпечує запас ходу до 65 годин. Корпус годинника разюче тонкий - всього 7, 1 мм.

Моделі з серії LUC XPS 35 mm сертифіковані Офіційним Швейцарським Інститутом Тестування хронометра (Swiss Official Chronometer Testing Institute або просто COSC), що гарантує точність ходу і якість збірки.

Годинники випущені обмеженою серією в 25 екземплярів, які доступні виключно у фірмових бутиках Chopard.