Літні коштовності з опалами від Michael John

Австралійські опали як маленьке віддзеркалення Середземномор'я в приголомшливою колекції Portofino від Michael John.

Соковита і спокуслива колірна гамма ювелірної колекції Portofino, прикрашеної чорними опалами, цаворіти і синіми сапфірами, відразу ж занурить вас в теплі літні дні на березі океану. За словами Майкла Хезар, дизайнера і виконавчий директора бренду, колекція створювалася протягом дуже довгого часу.

«Вона з'явилася в результаті моєї поїздки з родиною до Італії 15 років тому. Я просто дивився на комп'ютері зроблені там фотографії », - пояснює він.

Майкл вибрав чорний австралійський опал в якості основи всієї колекції- раніше у нього вже був досвід роботи з цим каменем. Заворожлива глибина самоцвіту і візерунок, схожий на вогняні спалахи, зробили камінь ідеальної відправною точкою для «океанської» теми ювелірної лінійки.

Як і опали самі по собі, кожна прикраса дизайнера є неповторним. Австралійський дорогоцінний камінь надає видовищності сережках-перевертнів Sottosopra, прикрашеним паве і мозаїкою з діамантів огранювання «троянда», що нагадують про піщаних пляжах узбережжя, іскристих під золотими сонячними променями.

За словами Майкла, досвід бренду в виготовленні ювелірних прикрас на рівні високого ювелірного мистецтва з'явився завдяки співпраці з його братом Джоном. Народившись в Ірані, Майкл і Джон виросли в Південній Каліфорнії і обидва в ранньому віці потрапили в ювелірний бізнес: один зайнявся дизайном і продажами, а другий - виробництвом.

У 2005 році брати об'єднали свої зусилля, і так з'явився бренд Michael John. «Ми знайшли один одного і утворили відмінну команду», - говорить Майкл.

Сережки Sottosopra з опалами, діамантами і сапфірами

Кольє Baia Verde з австралійським опалом, діамантами і цаворіти

Кільце на два пальця Celeste з мозаїкою з діамантів і сапфірів і центральним опалом

Кольє Stella Verde з опалом, цаворіти і діамантами

Прикраса Giovane, що складається з двох кілець, з'єднаних золотими ланцюжками: австралійський опал, цаворіти і діаманти

Залиште Свій Коментар