Яскрава романтика помолвочних кілець Devotion від Fabergé

Дозвольте різнобарвним коштовних каменів в кільцях з нової колекції Devotion від Fabergé підкорити ваше серце.

Не можна точно сказати, на який час припадає розпал сезону заручин: одні ювеліри стверджують, що пік пропозицій руки і серця припадає на грудень, інші ж наполягають, що саме навесні любов витає в повітрі. Думки можуть різнитися, але всім ясно одне: прекрасні блискучі дорогоцінні камені завжди доречні - будь вони на обручці або будь-якому іншому романтичному прикрасі.

Як би там не було, якщо ви перебуваєте в пошуках помолвочного кільця - вам варто подумати про Fabergé і їх колекції Devotion - постійно поповнюється лінійці кілець, що ідеально підходять для визнання в любові.

Колекція Devotion пропонує увазі вражаючі коштовності в стилі single stone (з англ. «З одним каменем»). Чудові смарагди і рубіни для своїх прикрас Fabergé отримує від постачальника дорогоцінних каменів Gemfields. Яскравий приклад - 11, 44-каратний замбійський смарагд в оточенні діамантів і платиновій оправі, який немов світиться зсередини. Інший смарагд - вагою 13, 74 карата - може похвалитися ідеальною огранюванням «багет» і ефектною глибиною кольору, що контрастує з холодним блиском платини.

Не менш яскраво виглядає кільце з червоною шпинелью вагою 7, 69 карата. Соковитий колір несе в собі ауру величі і пристрасті.

Три кільця Aurora в колекції демонструють центральний сапфір, смарагд або рубін, обрамлені скупченнями діамантів і меншими за розміром дорогоцінними каменями. Кожне з них стане ідеальним способом романтичного вираження своїх почуттів.

По той бік від прекрасних відтінків сучасних прикрас, ім'я Fabergé має багату історію. Густав Фаберже, гугенот, навчальний ювелірній майстерності в 1842 році, відкрив свій перший ювелірний магазин в Санкт-Петербурзі. Саме син Густава, Петер Карл Фаберже, став ювеліром Його Імператорської Величності, творцем знаменитих пасхальних яєць і чудових прикрас для сім'ї Романових, завдяки яким він і прославився. Використовуючи колір, як художник використовує свою палітру, Фаберже забезпечив собі багатих і досвідчених постійних клієнтів.

У Срібному столітті в світі мистецтва, музики і танцю відбувалася революція, завдяки Фаберже вона мала місце і в ювелірній справі. Пристрасть до вираження емоцій б'є ключем в кільцях з нової колекції знаменитого бренду, що поєднує в собі суміш традицій і яскравих самоцвітів екстра-класу.

Залиште Свій Коментар