Сандра Буллок на 70-му Венеціанському кінофестивалі

На червоній доріжці відома актриса з'явилася в прикрасах ювелірного дизайнера Мартіна Катца.

Сандра Буллок стала однією з тих зірок, хто зумів прикувати до себе погляди оточуючих в ніч відкриття міжнародного кінофестивалю, що проходив з 28 серпня по 7 вересня 2013 року.

Актриса представила фільм «Гравітація», який став відкриває картиною цього року. На червоній доріжці Буллок з'явилася в парі витончених сережок з чорної шпинелью вагою в 23, 58 карата, а також тонкому, але від цього не менш розкішному браслеті з 18-каратного білого золота. Прикраси створені дизайнером з Беверлі Хіллс, Мартіном Катц.

Матеріалом для сережок послужило 18-каратне золото, в якому з комфортом розмістилися 184 блискучих діаманта вагою в 0, 86 карата. Роздрібна ціна виробу становила $ 9 500.

Браслет містить в собі 3 діаманта смарагдового огранювання в 1, 01 карата, два круглих діаманта в 0, 26 карата, а також 96 рідкісних чорних діамантів загальною вагою в 2, 26 карата. Роздрібна ціна браслета $ 14 500.

Сандра є однією з моїх найулюбленіших актрис, чиє почуття гумору і безтурботність ідеально поєднуються з її грацією і елегантністю її стиль і багатогранність є втілення духу нашого бренду. Мартін Катц

Залиште Свій Коментар