H. Moser - розкіш у кожній деталі

Представляємо вам останню годинну новинку від H. Moser & Cie - годинник Venturer Tourbillon Dual Time.

Ці наручний годинник мають діаметр 41, 5 міліметр і доступні в трьох версіях: корпус з білого золота з аспідного кольору циферблатом і чорним ремінцем, корпус з червоного золота з димчасто-червоним золотим циферблатом і коричневим ремінцем, і корпус з червоного золота з сріблястим циферблатом і коричневим ремінцем.

Вигнутий циферблат зі скошеною нижньою частиною, що підкреслює отвір з крихітним турбійоном, прикритий куполообразним сапфіровим кристалом. У нижній секції циферблата також можна бачити хвилеподібні смужки - орнамент, відомий під назвою Cotes de Geneve.

Це перші години H. Moser, в які встановлено турбійон з автоматичним заводом власного дизайну і виробництва годинникового дому. У механізмі встановлена винайдена Йоганном Мозером подвійна волосковая пружинка Штрауманна, а сам турбійон є модульним (модульна структура зустрічалася нам в анкерних механізмах годин, але не в турбійон). Годинниковий механізм оброблений з явною турботою і безвідмовним стилем - це видно по скошеним кутах, замороженим і підданим мікроструйний обробці поверхонь на роторі, «Женевським смугах» і багатьом іншим деталям декору.

З огляду на виняткову якість годинникового механізму і майстерно спрацьованого екстер'єру годинник H. Moser Venturer Tourbillon Dual Time мають відповідно високий цінник -: 98 000 доларів.

Залиште Свій Коментар