Солодкий сон на простирадлах з чистого золота

Спеціально для готелю TownHouse Galleria Milano компанія Alessandro Rosso Dubai разом з Федеріко Буччеллаті і Piana Clerico 1582 створили комплект білизни з чистого золота вартістю 200 000 доларів.

Претензійний комплект постільної білизни складається з простирадла, чотирьох наволочок і підодіяльника, - все з гарантією автентичності. Постояльці «семизіркового президентського номера» Seven Stars Ottagono Presidential Suite спатимуть на золоті - в самому буквальному сенсі! Золоте білизна уособлює життєстійкість, енергійність, мужність, силу волі, а найголовніше - підсилює позитивні почуття.

І, до речі, цей комплект призначається не тільки для «місцевого» використання, готель пропонує придбати золоте ліжку білизна в особисте користування, благо, вже заготовлена ​​сотня наборів цієї обмеженої серії.

Завдяки своєму розкішному розташуванню номер Seven Stars Ottagono Presidential Suite подарує вам приголомшливий панорамний вид на галерею Віктора Еммануїла II. Цей ідеальний «міський курорт» безсоромно продемонструє вам своє бездоганну якість, просторі інтер'єри, і надасть будь-які предмети побуту, які ви зможете тільки побажати.

Головна спальня зустріне вас гігантським телевізором, приголомшливих розмірів гардеробом і еталонним письмовим столом. Прилегла ванна кімната не менше велична: стіни оброблені італійським мармуром, овальна ванна, широке вікно, що виходить прямо на Галерею. Понад те, в номері є розкішна їдальня зона з індивідуальною кухнею. Молодят чекає окрема засклена душова. Ну або вид на захід сонця над Галереєю з гігантського балкона. Так чи інакше, більш незвичайного, але в той же час спокійного і стильного номера в Італії, ніж Seven Stars Ottagono Presidential Suite, ви не знайдете.

Залиште Свій Коментар