Вікове спадщина Fabergé в колекції Rococo

Ювелірний дім Fabergé представив колекцію Fabergé Rococo, продемонструвавши сучасний погляд на стиль рококо.

Пишна колекція з гордістю розповідає про багатій спадщині, технічної віртуозності та художньому таланті ювелірного дому.

Головне джерело натхнення для створення колекції - золоті завитки, якими щедро прикрашена знамените «рокайльного» яйце (Rocaille Egg), виготовлене Карлом Фаберже в 1902 році для Варвари Петрівни Кельх, внучки відомого російського мецената. Працюючи над «рокайльного» яйцем, Фаберже використовував орнаменти, популярні в XVIII столітті при Людовіку XVI і стали основою напрямки в декоративному мистецтві, відомого сьогодні як рококо.

Завитки також часто використовувалися на інших відомих декоративних і ювелірних виробах Фаберже - починаючи портсигарами і віялами і закінчуючи фоторамками.

Прикраси в колекції Fabergé Rococo вражають чуттєвими арабесками дорогоцінних каменів, що оспівують розмаїття барв. Завитки переплітаються спіралями в калейдоскопі яскравих кольорів, проступаючи через мозаїчне полотно самоцвітів, в якому тут і там проступають великі камені.

Серед пишних, в дусі епохи рококо, прикрас є і коктейльні кільця, і браслети, і намиста, і сережки - і в кожному з них ви знайдете витончений і рідкісний центральний камінь.

У цих розкішних дорогоцінних конструкціях неймовірною складності були використані ретельно підібрані великі димчасті рожеві і бузкові шпінелі, яскраві смарагди, немов би світяться аметисти і променисті аквамарини.

Серед кращих коштовностей в колекції - пишні мереживні кільця, широкі сережки-Кафи і кулони, «замощённие» яскравими різнобарвними дорогоцінними каменями і білими діамантами.

Fabergé Rococo також доступна в жіночому рожевому золоті - ця версія зберігає впізнаваний стиль ювелірного дому, надаючи прикрас ще більш витончений і разом з тим сучасний вигляд.

У деяких з прикрас встановлені смарагди Gemfields.

Fabergé планує запустити колекцію в продаж у вересні цього року.

Залиште Свій Коментар