Ювелірні колекції Nadine Aysoy до виставки IJL

Молодий ювелірний бренд Nadine Aysoy підготував три яскравих колекції до міжнародної ювелірній виставці International Jewellery London.

Ювелірний дизайнер Надін Айсой представить в рамках однойменного бренду колекції Tsarina, The Mille et Une Feuilles і Petite Tsarinа, в перекладі з французької - «Цариця», «Тисяча і один листок» і «Маленька королева».

Як відомо, не буває двох однакових сніжинок, і саме ця думка надихнула художницю на створення колекції Tsarina, де зимові алмазні візерунки сусідять з химерними барочними перлами, хризолітами і родолитом в оправі з жовтого, білого і рожевого золота. А знімна підвіска дозволяє урізноманітнити пару сережок.

Petite Tsarina продовжує розкривати снігову тему в діамантових браслетах, намистах-Чокер, сережках, кулонах і кільцях. Mille et Une Feuilles ж постає перед нами в образі посипаних діамантами листочків в поєднанні з перлинами на сережках, Каффа і кільцях.

Я з нетерпінням чекаю, коли широка аудиторія відвідувачів International Jewellery London: торговців, роздрібних продавців, покупців і журналістів зможе відкрити для себе марку Nadine Aysoy. У моїх ювелірних колекціях відбилася та пристрасть до творчості, діамантів і коштовних каменів, яку я питала все життя ... Я сподіваюся зустріти однодумців серед тих рітелейлеров, що бажають запропонувати своїм покупцям щось свіже і унікальне.

Надина Айсой, ювелірний дизайнер

Сережки з колекції Tsarina з бароковим перлами, морганітами і діамантами в білому золоті

Кільце з колекції Tsarina з центральним великим рожевим сапфіром в оправі з дрібних рожевих сапфірів і діамантів

Сережки з колекції Tsarina з перидотами і діамантами в жовтому золоті

Браслет з колекції Petite Tsarina з рожевого золота з діамантами

Кільце з колекції Petite Tsarina з жовтого золота з діамантами

Кольє-чокер з колекції Petite Tsarina з рожевого золота з діамантами

Сережки з колекції Petite Tsarina з жовтого золота з діамантами

Кільце з колекції Mille et Une Feuilles: рожеве золото, перли, діаманти

Сережки з колекції Mille et Une Feuilles з жовтого золота з діамантами

Браслет з колекції Mille et Une Feuilles з жовтого золота з діамантами

Залиште Свій Коментар