Стильні кулони від Lily Gabriella

Лондонський ювелірний бренд Lily Gabriella представив нову колекцію кулонів з оригінальним геометричним дизайном.

Дизайнер Лілі Габріелла Еліа заснувала однойменний ювелірний бренд в 2011 році. Сама Еліа народилася в Ріо-де-Жанейро, а зараз проживає в Монако. У 2008 році Лілі закінчила Американський Гемологічний Інститут (GIA), після чого потрапила на роботу до відділу ювелірних прикрас женевського підрозділу аукціонного дому Christie's, а також займалася дизайном прикрас разом з творцем бренду JAR, Джоелем Артуром Розенталь.

У новій колекції Лілі Габріелли присутні лаконічні і в той же час яскраві прикраси, виконані з білого і рожевого золота 750 проби і інкрустовані кольоровими і класичними безбарвними діамантами, а також цілої веселкою дорогоцінних і напівкоштовних каменів.

Перед вами ключові прикраси з лінійки кулонів:

Кулон з білого золота з вогненними опалами, оточеними діамантами коньячного відтінку, безбарвними діамантами і оніксами.
Кулон з білого золота, на якому променями в сторони розходяться диопсидом, а в центрі розташувався вогненний опал; композиція оточена сірими і безбарвними діамантами, а також трикутними аметистами на перламутровою основі, що дає ефект сяйва шовку.
Кулон з білого золота з рожевими турмалінами, оточеними блискучим паве з діамантів.
Кулон з білого золота з аквамаринами, діамантами і місячними каменями на підкладці з перламутру.
Залиште Свій Коментар