коктейльні кільця

Прикраси, створені, щоб блищати на вечірці і привертати до себе увагу. І сьогодні коктейльні кільця актуальні як ніколи.

Велике кільце з екстравагантним дизайном, прикрашене одним або декількома каменями називається коктейльних. Воно не підходить для повсякденного носіння і буквально «кричить» про те, що їх власниця сама вишукана, модна і сучасна дівчина на вечірці. Через століття з моменту появи, коктейльні кільця знову в моді.

Коктейльне кільце - особливе прикраса

Незважаючи на свою помітність і великі розміри коктейльне кільце, на відміну від персня, може бути не тільки з дорогоцінних матеріалів. Його особливість полягає не у вартості каменів, а здатності притягувати погляди і увагу оточуючих. Під час проголошення «сухого закону» в Америці такі кільця були як би ознакою протесту на заборону алкоголю і гучних вечірок. Їх носили красуні, які відвідують всупереч забороні підпільні вечірки. Коктейльні кільця виготовлялися з срібла і прикрашалися напівкоштовними каменями, наприклад, кварцом.

На початку XXI століття мода на коктейльні кільця повернулася і поглинула гламурну і епатує середу шоу-бізнесу. Правда, концептуально за майже столітній відрізок часу коктейльні кільця істотно змінилися. Сьогодні серед них можна зустріти справжні витвори ювелірного мистецтва, виконані з дорогоцінних металів і прикрашені надзвичайно дорогими каменями: діамантами, смарагдами, сапфірами. Популярністю користуються і кільця, традиційно виконані з використанням гірського кришталю і простих металів. А найкреативніші дизайнери навіть вдаються до створення коктейльних кілець з невідповідних, здавалося б, для ювелірних виробів матеріалів, наприклад, мармуру або черепашок.

Як і з чим носять коктейльні кільця?

За традицією, що склалася коктейльні кільця називають «кільцями правої руки» і носили їх наші попередниці саме на вказівному пальці правої кисті. Однак сьогодні ця прикраса доречно на будь-якому пальці будь-якої руки. Найсміливіші представниці прекрасної статі носять коктейльні кільця на манер кулона на шиї. Головне, щоб кільце виконувало свою головну роль - притягувало увагу і погляди, роблячи свою володарку єдиною і неповторною на будь-якому заході.

Ці прикраси не загнані в суворі рамки, вони самі здатні диктувати правила. Єдине, з чим не варто надягати дороге коктейльне кільце, це - майки, джинси і блискучі сукні. Перші два - занадто бідні і прості для такого прикраси, а третє - привносить додатковий блиск, що в даному випадку буде абсолютно зайвим.

Ідеальний варіант для цього кільця - коктейльна або вечірню сукню. Однак нітрохи не гірше коктейльне кільце виглядає і з елегантною брюк «двійкою», і з яскравою спідницею, і навіть з нарядами в бохо-стилі, при наявності відповідних образу аксесуарів.

Коктейльне кільце завжди має бути в центрі уваги і ніщо не повинно відволікати погляд від нього. Тому для створення ідеального образу слід врахувати стиль манікюру. Нехай він буде неяскравим, нейтральним, ідеально - французьким.

Варто пам'ятати, що якщо для виходу в світ вибрано коктейльне кільце, то всі інші прикраси краще прибрати - сьогодні не їхній день. І вже точно ніяких кілець на тій руці, де надіто коктейльне кільце бути не повинно. У разі, якщо дуже складно відмовитися від улюблених прикрас, краще вибрати найскромніші браслети і каблучки і надіти їх на іншу руку.

Залиште Свій Коментар