Смітсонівський інститут випустив книгу GEM: the Definitive Visual Guide

Популярний ювелірний блогер Даніель Міель (Gem Gossip) поділилася своїми враженнями і розповіла про нову книгу Aja Raden, випущеної Смітсонівський інститут.

Фактично GEM: the Definitive Visual Guide є неймовірно докладним, барвистим і дуже красивим путівником по світу дорогоцінних каменів, металів, прикрас і найвідоміших ювелірних брендів.

Якщо пробігтися по змісту, то книга, як і належить, починається з введення: автор нагадує нам про найголовніші і базових поняттях, про те, що є мінерал і ювелірний камінь, які їхні характеристики, а також будь обробляють і гранують.

У другому розділі видання Native Elements мова йде про базових матеріалах, використовуваних в ювелірній справі. В першу чергу це, звичайно, метали: золото, срібло, платина, мідь. Тут же нам розповідають і про короля дорогоцінних каменів - діамант і його необробленої версії, алмазі. Всі історії або опису супроводжується великою кількістю якісних фотографій та малюнків, так що час, проведений на кожній сторінці, збільшується в рази.

Третій, найбільший, розділ книги GEM очікувано присвячений ювелірних каменів, і називається Gemstones. Окремо увагу приділено органічним «камінню», таким як перли, перламутр, бурштин, корал і т.д. Паралельно можна зустріти вставки про різні стилі і напрямки ювелірного мистецтва, окремих виробах, іменитих дорогоцінному камінні і брендах.

Завершує книгу розділ, в який входить гід за кольором, глосарій і інші довідкові дані.

Фото: Gem Gossip
Фото: Gem Gossip
Фото: Gem Gossip
Фото: Gem Gossip
Фото: Gem Gossip
Фото: Gem Gossip

Видання вийшло по-справжньому грандіозним, враховуючи те, скільки інформації воно в себе включає, і напевно буде цікаво як зовсім новачкам в ювелірній галузі, так і досвідченим майстрам, що давно працюють з коштовностями.

Вартість GEM: the Definitive Visual Guide в твердій обкладинці становить 33, 55 долара США. Можливо, хтось вже замислюється про те, що подарувати своїм близьким на Новий рік, і така книга безумовно стала б дуже цінним сувеніром.