Бренд Andrew Geoghegan представив літню колекцію

Ювелірний дім Andrew Geoghegan випустив яскраву літню колекцію прикрас Cannelé Cabochon.

У колекцію входять акуратні барвисті кільця, натхненні бестселером від Andrew Geoghegan - обручками Cannelé з незвичайними рифленими «чашами», в яких розташувалися дорогоцінні камені.

У колекції Cannelé Cabochon представлені турмаліни Параїба, зелені турмаліни, рубіни, сапфіри, Спесартини і цаворіти, а також аметисти, танзаніти і рубелліти. Центральний камінь оточений паве з діамантів.

Камені варіюють в розмірі та запропоновано в двох формах кабошона - круглої і овальної. Кільця добре комбінуються один з одним, і можна створити яскраву колірну композицію під будь-який настрій.

Назва Cabochon походить від французького caboche, що означає «голова». Кожен камінь огранований і відполірований до бездоганності, що робить їх глянцевими як в прямому, так і в переносному сенсі.

Додайте до цього переплетення золотих закрепок, відполірованих під мікроскопом, і ви отримаєте кільця, які не тільки приємні на дотик, але і відмінно виглядають з будь-якого ракурсу. Мені здається, дана колекція повністю вписується в тренди цього літа, так як популярність кілець з самоцвітами тільки зростає.

Andrew Geoghegan

Залиште Свій Коментар