Tag Heuer показали фото своїх «розумних годин»

Компанія дражнить своїх шанувальників, викладаючи фотографії прототипу годин в соціальні мережі.

Cовсем недавно Жан-Клод бів'є, генеральний директор Tag Heuer, згадував про випуск перших «розумних» годин в листопаді цього року. Таким чином, фотографії прототипу годин, викладені Tag Heuer в Твіттері, є природним продовженням маркетиногової кампанії.

Представлені Tag Heuer годинник обладнані круглим циферблатом з частковою підсвічуванням і виконані в темних тонах, що в цілому узгоджується з трендом, заданим «розумними» годинами від LG і Samsung. Також можна припустити, що на оправу годин будуть нанесені цифри з 5-хвилинним інтервалом.

Крім цього, на оправі чітко видно напис «Tag Heuer Connected». І можна було б припустити, що це і буде офіційна назва моделі, а може бути, навіть назву цілій серії. Однак ще в травні в одному з інтерв'ю Жан-Клод Бівер, глава годинного підрозділу групи LVMH і генеральний директор Tag Heuer, поділився: «... При погляді на годинник з невеликої відстані не повинно бути очевидної різниці між Carrera Heuer 01 і Carrera Wearable 01». Таким чином поки не можна з упевненістю стверджувати, яке ім'я в підсумку отримає нова модель «розумних годин».

На бічній поверхні корпусу розміщена спеціальна кнопка, яка, швидше за все, буде перемикати зображення на екрані годин. Це особливо актуально, якщо екран не буде оснащений тач-інтерфейсом. Також на фотографіях, які в одну мить розійшлися по інтернет-співтовариствам любителів гаджетів і ОС Android, видно чорний прогумований ремінець. Згідно сайту компанії, розумні годинник від Tag Heuer розроблені у співпраці з компаніями Google і Intel.

Офіційних коментарів від Tag Heuer на тему перших «розумних» годин поки немає, а на офіційному сайті відображається тільки зворотний відлік до 9 листопада. За повідомленнями, ціна годинника складе близько 1400 доларів, і, можливо, будуть передбачені різні апгрейди і модифікації. Таким чином, беручи до уваги моделей, прикрашених коштовностями або зроблених на замовлення, це будуть найдорожчі «розумні» годинник, наявні в продажу.

Залиште Свій Коментар