Hancocks створили саме розкішне в світі кільце- «кросовер»

Британська ювелірна компанія Hancocks представить кільце, рівного якому за розміром діамантів немає серед аналогічних прикрас.

Кільце було розроблено в якості прикраси, «підкреслює статус власника». Два 20-каратних діаманта змінилися в взаємодоповнюючу пару центральних каменів «кушон». В цілому вага кільця становить 41, 78 карат. Вартість кільця складає приблизно 2, 27 мільйона доларів, і воно настільки унікально, що, будучи виставленим на продаж, прикраса може обзавестися власним охоронцем.

«Ці діаманти надзвичайно рідкісні і цінні, з огляду на те, як чудово вони поєднуються. Вони були отримані з одного шматка алмазу і воістину виняткові », - коментує Стівен Бартон, директор Hancocks. - «За мої 40 з гаком років роботи в ювелірному бізнесі я ніколи не бачив пару каменів, настільки великих і добре підібраних, як ці ... Два діаманта ідеально підходять один до одного з точки зору огранки і краси».

Кільце було розроблено 34-річної Емі Бартон як частина ювелірної лінійки Unum. Емі є ювелірним дизайнером в Hancocks, і незабаром збирається запустити свою сучасну лінійку ювелірних виробів ALB.

В інтерв'ю Бартон поділилася: «Я працювала з нашими майстрами-експертами протягом року, щоб створити кільце, яке дійсно захоплює дух. Одне можна сказати напевно - з цим воістину чудовим і єдиним у своєму роді 41, 78-каратним діамантовим кільцем на пальці, безумовно, неможливо не привернути до себе всю увагу ».

Залиште Свій Коментар