Золота колекція Осінь-Зима 2015-16 від UNOde50

Іспанський бренд, який народився в 90х роках і до цього дня виробляє свої прикраси виключно вручну, запустив лінійку обраних виробів в золоті.

Колекція прикрас Осінь-Зима 2015-16 присвячена Землі і неба. Дизайнери бренду пофантазувати з формами і матеріалами і створили сережки з зірками, кольє з плеяди перлин у вигляді місячних фаз, багатоярусний браслет з чеських кристалів сірих відтінків, підвіску з силуетом бабки, кільце з кристалом Swarovski кольори переливається туманності і безліч інших ефектних і незвичайних прикрас.

Кожна прикраса в колекції наповнене своєю магією і неповторним характером. А щоб підкреслити бунтарське настрій і виклик, який кожен день кидає суспільству «дівчина UNOde50», рекламна кампанія бренду пройшла під девізом «Guilty of being me» (з англ. «Чи винна в тому, що залишаюся собою»).

Відео, створене для рекламної компанії UNOde50

Сьогодні ж іспанський бренд представляє колекцію обраних прикрас з осінньо-зимової колекції, виконаних в золоті. Поєднання масивних форм, грубої шкіри і приглушеного золотого блиску роблять прикраси UNOde50 одночасно сміливими і абсолютно універсальними. Підвіски та кольє будуть мати гарний вигляд з діловим костюмом, великі браслети ідеально підійдуть під джинси і светр, а коктейльні кільця з кристалами Swarovski доповнювати будь вечірнє вбрання.