Різдвяна листівка за 10 000 доларів

Найдорожча в світі листівка, яка гідна того, щоб передаватися з покоління в покоління.

Не радимо вам доставляти цю різдвяну листівку якимось чином, крім як особисто! Фірма з Флориди, Gilded Age Greetings, що спеціалізується на створенні преміальних листівок, продає листівки на основі велінням (спеціальної різновиди середньовічного пергаменту) з опойковой шкіри, спеціально імпортованого з Німеччини. Візерунки і написи на всіх листівках робляться 23-каратний золотою фарбою і декоруються дорогоцінними каменями. На створення кожної такої листівки йде більше місяця.

Ціни на різдвяні листівки в асортименті компанії варіюються від скромних 395 до запаморочливих 10 000 доларів за штуку. Кожна листівка поставляється в унікальному шкіряному чохлі разом з документацією і назвою листівки. Всі належні сертифікати підписуються безпосередньо художником листівки. Компанія також надає можливість розмістити на листівці вашу підпис, яку скопіює професійний каліграф.

Листівки в спеціальному обмеженому виданні, колекції The Grand Couture, прикрашені дорогоцінними і напівкоштовними каменями - гранатами, аметистами, смарагдами, рубінами і діамантами. Ці листівки можуть стати справжньою сімейною коштовністю, і будуть зберігатися у вашій родині століттями.

Якщо все-таки дорога листівка недостатньо розкішний, на ваш погляд, подарунок, то як щодо золотого клатча, схожого на пакет чіпсів, або ексклюзивного охолоджувача для шампанського від Aston Martin.