Поповнення колекції Lockit від Louis Vuitton

Романтична лінійка прикрас, які демонструють найвідоміший символ відданості і вірності - замок.

З колекції в колекцію так ненав'язливо і природно подорожують знамениті символи і образи Louis Vuitton: фірмова монограма бренду, чотирилисник і лаконічні замки. Злегка змінюючи свій вигляд в кожній прикрасі, вони залишаються легко впізнаваними для будь-якого, хто їх побачить. Так і нові коштовності Louis Vuitton - вдалися до полюбився багатьом такому простому і в той же час складного образу замку, вперше використаному брендом ще в 1901 році.

Lockit створена для тих, хто для визнання в почуттях готовий піти далі короткого поста в соцмережі. Лінійка поповнилася трьома підвісками і двома браслетами з білого і рожевого золота, і - вперше - додала колір в свої прикраси.

Два більших кулона інкрустовані рожевим жадеитом і блакитним халцедоном (саме такий ніжно-блакитний відтінок став одним з двох кольорів цього року) в оточенні діамантовою доріжки. Браслети виконані за допомогою міланського плетіння, що зробило їх не тільки гнучкими, легкими і ефектними зовні, але і дуже приємними на дотик. В останніх замок виконує свою пряму роль - замикає прикраса на зап'ясті.

Третій кулон - найменший - виконаний з білого золота і прикрашений фірмовою монограмою LV в оточенні 25 крихітних блискучих діамантів.

Нові прикраси будуть доступні в фірмових бутиках Louis Vuitton по всьому світу з 7 жовтня 2016 року.

Залиште Свій Коментар