Таємниці алхімії і спадщина Ньютона в новій колекції iKuria

Лондонська фірма iKuria, що випускає ювелірну продукцію преміум-класу, анонсувала нову колекцію 2014 року - Alchemist's Notebook.

На даний момент в продаж запущена тільки Alchemist's Initial - лінійка срібних прикрас, орієнтованих на покупців обох статей. Частини колекції з золотими прикрасами і дорогоцінним камінням будуть доступні пізніше в цьому році.

Колекція натхненна біографією англійського фізика, механіка, астронома і математика - сера Ісаака Ньютона.

Ньютон вважається одним з найбільш впливових вчених всіх часів. Його головне досягнення - формулювання трьох законів механіки і виклад закону всесвітнього тяжіння. Ісаак Ньютон був генієм і перфекціоністом. А ще він палко захоплювався алхімією - вченням, яке сучасне академічне співтовариство відкидає як лженауку. Вважається, що більшість алхімічних записів Ньютона було втрачено під час пожежі, який його собака по кличці Алмаз (англ. Diamond) влаштувала, зіштовхнувши зі столу запалену свічку.

Нова колекція, Alchemist's Notebook - посвята Ньютону. Зокрема, це моя спроба відновити його загублені алхімічні праці в формі ювелірних прикрас. Срібна унісекс-лінійка неспроста називається Alchemist's Initial, оскільки являє собою ініціал «i» як для імені Ісаак, так і для iKuria. поділився Ікуко Курахон, дизайнер і засновник iKuria

Срібна лінійка доступна в обмеженому числі ювелірних бутиків, включаючи Nude Jewelry London в самому фешенебельному районі Лондона Мейфер (Nude Jewelry представляла прикраси iKuria в категорії «Видатний дизайнер» в березні 2014 року).

Залиште Свій Коментар