Годинники Faubourg Manchette Joaillerie від Hermès

На виставці Baselworld бренд продемонстрував свіжий погляд на добре знайомий дизайн лінійки Faubourg, зробивши його ще більш ефектним за рахунок дорогоцінних каменів.

Елегантний жіночий годинник Faubourg від Hermès вперше з'явилися в 2014 році - з маленьким круглим циферблатом і витонченим дорогоцінним ремінцем. На наступний рік французька компанія виробів класу люкс модернізувала ці години, змінивши тонкий ремінець на широкий браслет-манжету з високоякісної шкіри. Новий дизайн нагадав про досвід Hermès в створенні сідел і збруї - саме з цього в 1837 році почав свою справу Тьєррі Гермес, засновник компанії.

У цьому році годинник Faubourg Manchette Joaillerie поєднують знайомий всім широкий шкіряний ремінець з безелем і циферблатом, прикрашеними дорогоцінними і каменями. Спочатку майстер по шкірі виготовляє браслет з використанням техніки шиття наопашки, після чого шліфує грубі краю. Потім контур ремінця забарвлюється і згладжується за допомогою теплової обробки паяльником. В кінці його покривають бджолиним воском для водонепроникності.

Безель годин інкрустується 36 дорогоцінними каменями огранки «багет»: смарагди використовуються в годинах з зеленим ремінцем, сапфіри різних кольорів - з синім і червоно-коричневим, діаманти - з класичним чорним ремінцем. Циферблати зроблені з красивих каменів виробів: зеленого малахіту, синього лазуриту, тигрового ока і чорного онікс. На тих місцях, де повинні бути цифри 12, 3, 6 і 9 красуються 4 маленьких діаманта. Корпус і застібка ремінця кольорових моделей зроблені з рожевого золота, а чорної - з білого золота.

Залиште Свій Коментар