20 нестандартних обручок

Помолвочное кільце має бути таким же неповторним, як і його майбутня власниця. Ми пропонуємо огляд яскравих і жіночних кілець, які точно надихнуть вас на правильний вибір.

Вибір обручки (помолвочного) кільця - завжди нелегке випробування, в якому ваш смак і почуття стилю проходять серйозну перевірку. Тому цей огляд буде як ніколи до речі для тих, хто ще не визначився з прикрасою. Впевнені, що навіть якщо серед них не знайдеться кільця вашої мрії, то ви точно будете знати, в якому стилі шукати прикраса для вашої єдиною і неповторною.

Що ж, давайте зануримося в божевільний калейдоскоп фарб і блиску!

Lugano Diamonds

Традиційні безбарвні діаманти зовсім не обов'язково повинні бути центром прикраси. Наприклад, в помолвочних кільцях від Lugano Diamonds вони відступають на другий план, а фаворитами стають кольорові дорогоцінні камені.

У першому кільці вся увага прикута до овального рожевому діаманту в оточенні таких же каменів меншого розміру, а безбарвні діаманти біжать двома тонкими доріжками уздовж центру. У другому ж кільці і зовсім відсутня класичний білий колір: прикраса інкрустовано трьома діамантами-хамелеонами, міняють колір від оливково-зеленого до коричнево-жовтого в залежності від освітлення і температури, і 2 каратами рожевих діамантів - несподівано гармонійне поєднання.

Monique Péan

Ось же 10 років Монік створює прикраси з діамантами з етичного переробленого золота і платини, і лінійка Minéraux не є винятком. Зроблені повністю вручну кільця виглядають досить просто і в той же час дуже романтично.

Всі три вироби виконані з платини: з центральним блідо-жовтим діамантом огранки «трілліант»; з овальним діамантом огранювання «троянда»; і з яскравим рожево-помаранчевим каменем і двома діамантами ограновування «багет» з боків. Кожна прикраса виблискує діамантовим гало і ободком, інкрустованим дорогоцінними каменями.

Buccellati

На думку італійського бренду Buccellati, ободок кільця повинен бути не менше розкішним, ніж центральний камінь. Часом, саме камінь стає як би доповнюючим елементом, так би мовити, завершальним штрихом.

Наприклад, як в кільці з білого з жовтого золота з класичними безбарвними діамантами - вартість виробу 21 500 доларів. А ось в кільці з золотих «бджолиних сот» 21 500 доларів і в кільці з геометричним візерунком у вигляді ромбів за 36 тисяч доларів камінь і його основа явно грають «на рівних» - дивовижний баланс, коли одне без іншого неможливо уявити.

Anna Hu

Сміливі різнокольорові ювелірні вироби від Анни Ху просто створені для того, щоб захоплювати і вражати. Одне з кілець дизайнера виконано з білого золота і прикрашено приголомшливим 22-каратним яскраво-жовтим діамантом в оточенні рожевих, жовтих і безбарвних дорогоцінних каменів.

Ще одна прикраса зветься «Орфей» та виконано у формі краплі з рядами діамантів і 45-каратним солітером в центрі. Третє кільце «Вальс» - справжній коктейль з дорогоцінних каменів: зелених турмалінів, гранатів, сапфірів, місячних каменів і діамантів.

Jemma Wynne

Прикраси Джемми Вінн поєднують безліч різноманітних стилів і залишаються при цьому елегантними і жіночними. Два відкритих кільця з 18-каратного золота фокусуються на грі контрастів: безбарвні діаманти є сусідами з яскраво-зеленим смарагдом і глибоким синім сапфіром. Вартість виробів становить 18 060 і 19 240 доларів відповідно.

Ще одне кільце з обмеженої серії прикрашене діамантом огранки «щит» в оточенні паве з дрібних діамантів в чорнене золоті - класичні кольори в поєднанні з нестандартною формою.

Shaun Lean

Багатошарове кільце з білого золота від Shaun Leane демонструє багатогранність і складність справжніх почуттів. Зібране в якості сету з індивідуальних кілець різних форматів, але незмінно оформлених в фірмово стилі дизайнера, ефектна прикраса інкрустовано класичними безбарвними діамантами. Вартість всього комплекту складає 20 343 долара, а окремі «частини» продаються за ціною від 4314 до 8701 доларів.

Anna Sheffield

Ще один любитель збірних композицій - нью-йоркський ювелірний дизайнер Анна Шефілд. Серед її кілець, виділяються вироби Rosette Suite: сет з рожевого золота з діамантами і рубіном ограновування "троянда", акуратно «покладений» на півколо з білого золота з чорними діамантами; а також кільце з центральних сірим діамантом і двома півколами з невеликими безбарвними діамантами.

Перше прикраса коштує 8 450 доларів, друге - 4 600 доларів. Якщо ж багатошаровість 3 не ваш варіант, то Анна готова запропонувати кільце Hazeline Suite No. 10 з рожевого золота з грушоподібним діамантом кольору шампанського в «тіарі» з трьох маленьких дорогоцінних каменів - його вартість становить 6 700 доларів.

Tiffany & Co.

Майже непомітно відходячи від традиційних обручок, прикраси руки відомого дизайнера Жана Шлюмберже, явно виділяються на тлі звичних весільних прикрас. Одне з кілець, що носить звучну назву Rope (від англійського «мотузка»), немов обертає палець шарами кручених золотих ниток, а в центрі його височіє великий діамантовий солітер. Вартість складає 34 800 доларів.

Інша кільце - «Дві бджоли» в грайливою манері підносить класичні дорогоцінні камені: центральний круглий діамант супроводжують з боків дві мініатюрні фігури, дуже нагадують бджіл, які в свою чергу вже давно є символом королівської влади.

На завершення хотілося б сказати, що в цьому році особливо актуальні сміливі форми, яскраві кольори і відмова від звичних кліше. Останні міжнародні виставки і колекції дизайнерів зайвий раз це доводять. Так чому б не ризикнути вибрати те, що змусить оточуючих охнуть від захоплення і втратити дар мови від несподіванки.