Hublot виготовили для Ferrari унікальний хронограф

До семідесятіленію Ferrari, Hublot представили спеціальний обмежений випуск свого турбійони хронографа серії Techframe.

Пристрій, що одержав досить довгу назву Hublot Techframe Ferrari 70 Years Tourbillon Chronograph з'явилося на перехресті двох світів - годинного і автомобільного - і зуміло взяти від кожного найкраще: складний механізм годинника і стрімкий вигляд автомобіля.

Серцем годин став HUB6311 - механізм власного виробництва Hublot, з ручним заведенням і п'ятиденним запасом ходу, зібраний з 253-х деталей. До досконалості «годинну» частина доводять турбійон і функція хронографа. А решта, тобто весь корпус годин навколо їх «двигуна», сконструювала Ferrari, а точніше - група дизайнерів «Centro Stile» під керівництвом Флавіо Манцоні.

Для того, щоб домогтися від цільної конструкції мінімально можливого ваги, вони користувалися тими ж самими прийомами, що і при проектуванні шасі гоночних автомобілів. І це особливо примітно в Techframe Ferrari: каркасне підставу корпусу виконано з односпрямованого вуглепластика поліефірефіркетона (ПЕЕК) - багатошарового гіпоалергенного матеріалу.

Сам корпус виготовлений з «Царського золота» (англ. King gold) - керамічного сплаву на основі золота, розробленого Hublot. На циферблат нанесені обидва логотипу: і Hublot, і Ferrari. Його відкрита конструкція забезпечує вільний огляд годинникового механізму, а зовнішній вигляд безумовно натхненний панеллю приладів автомобілів «Феррарі».

Годинники були виставлені на аукціоні Sotheby's. Фінальна ціна склала 180 тисяч євро.

Залиште Свій Коментар