відтінки коричневого

Срібло з золотим покриттям отримало новий колір.

Сьогодні на ринку срібних ювелірних виробів безліч прикрас пропонуються з золотим покриттям різних кольорів.

Компанія Berkem SRL знайшла чим здивувати покупців, представивши покриття коричневого кольору.

Італійський фахівець з напилювання розробив нове рішення - Auricor 406: кислотне покриття, що дає коричневий колір на основі сплаву з золота і рутенію. Використовуючи спеціальні добавки, колір можна відкоригувати для створення різних відтінків від світлого до темно-коричневого.

Власник і директор компанії Berkem Джованні Берсальо розповів інтернет-журналу Silver Styles

Ми створили Auricor 406, тому що від наших клієнтів ми дізналися, що їм подобається коричневий колір, але традиційні рішення, що існують на ринку, були стабільними. Були також труднощі з отриманням рівномірного відтінку. А наш Auricor 406 хімічно стабільний і безпечний, тому що не містить ціаністий калій.

Відзначаючи, що коричневий є окремою колірної нішею серед типів золотого покриття, колір є нішею для золотим напиленням, Bersaglio вважає, що дане рішення підійде ювелірним дизайнерам і люксовим брендам, які хочуть запропонувати ексклюзивні вироби своїм клієнтам.

Даний продукт пов'язаний не стільки з металом, скільки з інновацією в дизайні. Через ціни на золото ринок срібла зростає дуже швидко і це дає Auricor 406 великі перспективи.

Залиште Свій Коментар