Обручки знаменитостей

Перед вами підбірка самий яскравих і унікальних обручок, які не залишать вас байдужими.

Саме тоді, коли нам здається, що ми вже все бачили, з'являється нова зірка з чарівним обручкою. З астрономічними цінами, неймовірними кольорами і дорогоцінним камінням більше, ніж будь-коли.

Кільця знаменитостей не тільки викликають захоплення, а й часом шокують. Перед вами підбірка самий яскравих і унікальних обручок, які точно не залишать вас байдужими.

Дженіфер Лопес

Вам подобається рожевий колір? Ось і Джей-Ло тоже.Когда у всіх на устах ще був роман міс Лопес і Бена Аффлека і пара заявила, що планує одружитися, Аффлек подарував своїй нареченій приголомшуюче кільце з діамантом Гаррі Уїнстона в 6, 1 карата, вартість якого за чутками становила в 2002 року $ 1, 2 млн.

Кетрін Хейгл

Асиметрія робить прикрасу неповторним, тому ми не могли не відзначити обручку Кетрін Хейгл з каплевидним діамантом в 3 карата.

Джекі Кеннеді

Чудове кільце було подаровано Джекі президентом Кеннеді в 1953 году.Центр кільця ділили між собою діамант вагою в 2, 88 карата і смарагд 2, 84 карата.В 1962 році кільце було доповнено маленькими круглими діамантами на 0, 66 карата, а також камінням огранювання " маркіз "на 1, 46 карата.

Брук Мюллер

Брук Мюллер отримала кільце з 11-каратним жовтим діамантом, коли була заручена з Чарлі Шином.

Кармен Електра

Чорний завжди в моді і Кармен Електра знає ето.В 2008 році рокер з групи KORN, Роб Паттерсон, вручив своїй коханій каблучку з чорним діамантом в 2 карата.

Мерайя Кері

У 2008 році Нік Кеннон подарував Марайа обручку з приголомшливим діамантом вартістю в $ 2, 5 млн.Вес кільця складає 17 карат, і прикрашають його квадратний рожевий солітер по центру, 58 маленьких рожевих діамантів і 2 діаманта напівкруглої форми.

Знову Дженніфер Лопес

Звичайно, в своєму списку ми не могли не повториться, адже кільце, подароване Дженніфер її чоловіком Марком Ентоні, варто того.Подарок був зроблений на честь першої річниці. У кільці красиво розташувався унікальний блакитний діамант в 14, 5 карат.

Сандра Буллок

Створене дизайнером Нілом Лейн кільце Джессі Джеймс вручив Сандрі і вклав в цей подарунок особливий смисл.Два великих діаманта, об'єднаних між собою, позначають союз двох людей.

Кет фон Ді

Всього через кілька місяців після розлучення з Сандрою Джессі Джеймс вручив ще одне кільце зі змістом вже іншої відомої представниці прекрасної статі - Кет фон Ді.Дізайнером кільця знову виступив Ніл Лейн.

Анна Курнікова

Кільце з величезним рожевим діамантом вагою в 11 карат, було подаровано Ганні Курніковою Енріке Іглесіасом в 2004 році.

Дженіфер Еністон

Безумовно кільце Джен заслуговує окремого слова.В далекому 2005 році Бред Пітт вручив його Дженіфер на честь заручин.

Леді Ді - Кейт Міддлтон

І замикає наш список, але цього ані трохи не зменшує своєї значущості, знамените кільце принцеси Діани з чудовим сапфіром по центру, яке перейшло до Кейт Міддлтон.

Залиште Свій Коментар