Шахи по «Зоряним війнам» за 128 000 доларів

До сорокаріччя культової кінофраншизи «Зоряні війни» французький бренд ST Dupont створив тематичні шахи ручної роботи.

ST Dupont перетворили картату дошку в поле битви між темною і світлою стороною, що трапилася давним-давно в далекій-далекій галактиці.

Сама шахівниця виготовлена ​​з чорного обсидіану з глянсовою і матовою поверхнею. Замість традиційних чорних і білих - «імперські» і «повстанські» фігурки культових героїв, включаючи Дарта Вейдера, принцесу Лею, Хана Соло і Чубакка. З золота виготовлені характерні деталі образу кожного персонажа, що будять фантастичний світ до життя.

Фігури імперців зроблені з нефриту, видобутого в Британській Колумбії, а фігури повстанців - з гірського кришталю. Кожна з них вирізана і викарбувано вручну з граничною увагою до деталей. Золочені візерунки на металевому гурті дошки нагадують зовнішній вигляд «Зірки смерті».

На довершення картини з боків від ігрового поля поміщені розпізнавальні знаки обох сторін. Розкішні шахи обійдуться вам трохи менше, ніж в мільйон гонконзьких доларів, що становить приблизно 128 000 доларів США.

Шахи Star Wars від ST Dupont

Шахи ST Dupont за мотивами «Зоряних Воєн» - не перше подібне розкішне творіння. У минулому році MS Rau Antiques представили світу один з найдорожчих шахових наборів, присвячений легендарній битві при Иссе між Олександром Македонським (Великим) і царем Дарієм III. Вартість шахів склала 1, 65 мільйона доларів.